Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szakáccsal összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakáccsal összejönnétek? Ők legtöbbször akkor dolgoznak, amikor más pihen.

Figyelt kérdés

Dolgoztam szakácsként egy ideig,de elég húzós volt.

Decembert pl pihenőnap nélkül toltuk végig,csak aludni jártam haza.

De a nyári szezon is hajtós,nyílván akkor van a főszezon,más emberek akkor pihennek,a vendéglátósok,pedig akkor melóznak.

A legtöbb péntek-szombat este is melóval telik,így akkorra se lehet programot tervezni.

4 hétvégéből 1et megkapnak,de sok nőnek nem biztos hogy elég lenne ez.

Nők,ti járnátok szakáccsal,hogy ilyen a munkabeosztásuk?



2019. aug. 7. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem, én csak normál, irodai beosztásúval járnék. Vagy olyannal, akinek cége van és úgy dolgozik, ahogy akar.
2019. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem nem lenne gond. Ha valakit szeretek és ő szereti a munkáját, akkor elfogadom az időbeosztását.
2019. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert en meg reggel dolgozom, sose tudnek vele lenni.
2019. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Más meg elmegy hegeszteni Németországba vagy Belgiumba és negyedévente láthatja csak a családját. Esetleg kamionozik külföldön stb. Nem ezen múlik. Ha két ember együtt akar lenni, akkor alkalmazkodik egymáshoz, megoldják.


Nekem volt egy barátnőm akinek a barátja félévente járt haza 3 éven át. Nem tudom, hogy bírta nélküle, én nem csináltam volna az biztos, nekem az már meredek lett volna. Mindenesetre respect neki meg a barátjának is. Szóval, bár nem könnyű a helyzeted én azt gondolom, hogy nem is lehetetlen, hogy találj egy megértő, normális nőt, aki elfogadja a beosztásodat.

2019. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert nem egyetemet vegzett
2019. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne sok jót remélj.


Max olyan nőt találsz aki más srácot nem kap.

Vagy aki csak élösködni akar rajtad vagy nálad.

2019. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mert egy szakács aztán annyit keres, hogy biztos mindenki rajta akarna élősködni xd

2019. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint vendéglátásban dolgozóval nem szívesen ismerkedem már, mindkét volt párom ebben dolgozott, és mindkét kapcsolatnak az lett a veszte, hogy ha vegre volt szabadidejük, annyira fáradtak voltak hogy az otthon henterges filmezés volt a maximális program, nem volt erejük kimozdulni. Ezt meg is értettem, de én nem szeretek otthon ülni állandóan. Illetve amikor együtt éltünk, az sem sokat segített. Mire hazaértek aludtam, mire felkeltek már nem voltam otthon.. Kíméletlen egy munka ez ebből a szempontból.


20/l

2019. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6

Azt írtam,hogy dolgoztam szakácsként,már nem dolgozom benne. De miért csak a selejt jutna a szakácsnak?


#7

Egy szakács megkereshet nettó 300 ezret.

Balatonon ismerősöm nettó 2400 ft-os órabérért dolgozik.

2019. aug. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!