Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek egy olyan emberrel, akinek van egy milliárd forintja, de ennek ellenére mindenen spórolni akar?

Figyelt kérdés

A férfi, akivel pár hónapja randizgattam, pont ilyen. Nem tudtam róla, hogy mennyi pénze van, nem is érdekelt, ő maga mondta el nekem pár hét ismerkedés után. Önmagában, a pénzkérdés nem érdekel, de a hozzáállás annál inkább. Ez a férfi mindig azt nézi, hogy mi az olcsóbb, és sokszor akkor is azt választja, ha rosszabb és problémásabb is az olcsó verzió. Átlagos árú dolgoknál rázza a fejét, hogy drága. Csak gyorsétterembe és olyan helyekre hajlandó velem menni, ahol olcsón megvan a kaja. A randiprogramok közül szerinte a mozi és az állatkert is túl drága. Először azt hittem, hogy nincs pénze(bár ez a fajta örök elégedetlen és panaszkodó stílus mindenkiben zavar), de aztán szóba került a téma és leesett az állam. Amúgy is kínosnak éreztem, hogy mindig csak sétálgatunk és szinte sehova nem lehet vele beülni vagy elmenni valami programra, de most már szánalmasnak is tartom. Nem randizok többet vele.

29N és 38F


2019. jún. 21. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, és egyetértek.

Jó dolog a spórolás, meg nem kell flancolni, de beleőrülnék, ha szinte semmit nem lehetne csinálni vele.

2019. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Jól teszi.
2019. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fillérbacóval nem jönnék össze, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van.
2019. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudom, de én is benyöghetek akármit, hogy mennyim van a bankban...

32/f

2019. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Gyorsétterem alatta Mekit és a hasonlókat kell érteni? Mert ha igen, tudok ám sokkal minőségibb hamburgerezőt, ahol az adagok nagyobbak ugyanazon az áron, vagy még olcsóbb is... :-D


Én spórolós vagyok, de amit ő csinál, az már túlzás, ez már a Zsugori uram kategória.

2019. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Általánosan megfigyelhető jelenség, hogy valakinek minél több a pénze, annál jobban szorong, hogy elveszíti.
2019. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egymilliárdot is baromi gyorsan el lehet költeni, ha az ember nem tud pénz szerezni.
2019. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

#3


Mondjuk az ellentéte se jó akinél a "bemegyek egy kenyérért a boltba" 50.000 Ft-os számlával fejeződik be, aminek fele megy a szemétbe, mert úgyse fogy el, csak megvette, mert "há ott vót"

2019. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Én meg tudom magamnak teremteni az átlag színvonalat, ugyanilyen anyagi színvonalú/kultúrájú párt keresek. Se egy közmunkással, se egy dubaiba járó pénzeszsákkal nem tudnék mit kezdeni. Ugyanígy, se egy sóherrel, se egy pénzpazarlóval nem kívánok egy fedél alatt élni.

Ráadásul az irreális, beteges spórolás sokszor gyerekkori traumákra vezethető vissza, valószínűleg más gondok is vannak az illetőnél.

2019. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen “Nők, ti összejönnétek...” kezdetű kérdéseket Ókori fényképész alias ex Digitális Ősember alias ex Shrek42 szokta feltenni, szóval gyhánús ez nekem🤣
2019. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!