Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szégyenlem magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyenlem magam. Mit gondolhat most rólam a pasi? Félek emiatt nem akar majd velem talalkozni

Figyelt kérdés

Kicsit sokat ittam és rámásztam fogdostam őt és csúnyán beszéltem ezt ő írta még nekem mert én nem emlékszem rá. De azt is írta hogy cuki voltam.

Régen voltam már pasival lehet amiatt csináltam? Én nem szoktam ilyen lenni. És első randi


2019. aug. 12. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És te első randin ennyire berúgsz? Gratula, én még életemben nem voltam olyan részeg, hogy ne emlékezzek arra, mit csináltam....
2019. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha még szoba àll veled, nyugi, nincs vèsz :)


Igazi ffiak az ilyet elteszik a süllyesztöbe. Es a nagybetüs nöt keresik tovabb. De alig léteznek igazi ffiak. A ledérség inkabb bejön a legtöbbnek.

2019. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Inkább azt szégyelld, hogy nő létedre ilyen részegre írtad magad.
2019. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha első randin tök részeg vagy, akkor azt fogom rólad képzelni, hogy alkoholista lehetsz, mert ez az első benyomásom rólad. Abszolút negatívval indítasz egy olyan embernél, aki nem alkoholizál.
2019. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő is ivott. Én nem szoktam inni és keveset ittam... És ő kínálta mindig megittam már öntötte hogy igyam.
2019. aug. 12. 21:30
 6/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Akkor csak leakart itatni, lehet meg is dugott és most tesztel, hogy arra emlékszel e.
2019. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem volt szex szerintem arról tudnék.
2019. aug. 12. 21:38
 8/12 A kérdező kommentje:

És anyukámmal lakom. Hazahozott engem korán azt mondta anyukám. Hol dugott volna meg a kocsijában?

Szerintem nem, ő nem olyan.

2019. aug. 12. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak itt sokan szexelnek véletlenül. Tipikus ez a nem is akartam veletlen volt szex sorok itt a gyk-n


Ha nem most majd legközelebb


A kövi kerdes lesz jaj lefeküdtem vele màr a 2. randin, lehet nem akar majd velem talàlkozni?

De ö akarta en csak veletlen belementem

2019. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"ő nem olyan" Ezt kijelenteni, amikor valaki első randin leitat. xD Tudta, hogy mit csinál, nyugi. Kocsiban is lehet dugni. De gondolom, nem ott ittatok.

Hány évesek vagytok? Ha nem vagy egy nagy piás és berúgsz, kiesnek dolgok simán.

2019. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!