Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi jön be jobban, ha egy pasi nagyon kedves veletek, de nem nyomul, vagy az aki rögtön a tudtotokra adja, h akar valamit?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy egyetemen vagy egy munkahelyen, ahol nap mint nap találkoztok.


#1-es pasi, az nagyon kedves, őszintén bókol, csinosnak talál,megdicséri a ruhádat, de alapvetően nem nyomul, nem fedi fel rögtön a konkrét szándékait, inkább csak lassan közeledik. Nem mindig megy oda hozzátok, nem feltétlen keresi folyton a társaságotokat, de azért odajön hozzátok alkalom adtán, idővel egyre többször.


#2-es pasi, nagyon hamar fölfedi a szándékait, hamar elhív randira, rögtön próbálkozik, sokat megy oda hozzátok, nagyon sokat keresi a társaságotok.


2018. nov. 15. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Az 1-es nekem nagyon bejön.
2018. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 2. az tökösebb benyomást kelt, főleg akkor, ha amúgy nem csak d.gni akarsz. (Sokszor azt veszem észre, hogy aki komolyat akar, az "mindenképpen" totojázik.)

Ha bejössz a csajnak valamennyire, úgyis belemegy a randiba, ha meg nem, akkor csak idegesíti a hosszasabb dolog, nem fog szimpátiát kelteni, és a saját időd is csak vesztegeted.

Hajrá! ;-)

2018. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kettő közötti hozzállás tetszik, ne legyen gyáva kimondani ha tetszem neki, de ne nyomuljon ezerrel.
2018. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es mert en is nagyon lassan engedek kozel magamhoz barkit.
2018. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2 méter távolságot illik tartani ez az arany szabály!
2018. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso!! Ne legyel olyan mint a mai pasik 90%-a, amit a masodikban leirtal.

22L

2018. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es, mivel én is ilyen típus vagyok, lassan "érik" nálam a vonzalom, hát még a szerelem.

Nagyon bejön, ha a szerelem baráti jellegű ismerkedésből indul, vagy épp ellenkezőleg, ha van egy kis nyílt ellenségeskedés, olyan ártatlanabb, csipkelődős stílusban, bár az utóbbi inkább szexuálisan izgató, nem tudom, lehet-e belőle tartós párkapcsolat.

2018. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!