Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mint ahogyan a rövid videoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint ahogyan a rövid videoban is látható, miért viselkedik a nők nagy része bunkó módon és elutasítóan a kedvesen közeledni vágyó, normális férfiakkal szemben és miért máshogy a férfiak egy nővel szemben?

2019. aug. 14. 11:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként érdekes kérdés tényleg!


Ezt nem is gondoltam volna! Akkor eddig nekem szerencsém volt, a nők velem eddig kedvesek voltak nagyon. :)


Kár, hogy csak ilyen kevés arczot mutattak meg. Ezt a tesztet megnézném egy tényleg NAGYOBB merítést használó esetleg tudományos kutatás keretei között! (Az az 1173 sem olyan sok, de kezdésnek nem rossz) :)


40F

2019. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

1. Meg van rendezve. Mármint úgy osszevagva, ahogy akarták.

2. Lányok nem keresnek az utcáról dugó pajtit.

3. Pasi is utasította vissza a lányt.

4. A pasiknak nincs annyi rossz tapasztalatuk az utcáról, mint a nőknek, így eleve kevésbbé tartanak.

5. A nőknek több okuk van félni a fizikai eroszaktol, mint fordítva.

2019. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Hát ez tényleg durva. Én 23/N vagyok, de én is úgy reagáltam volna, mint a srácok akik lekoptatták a csajt. Amúgy szerintem ezeknek a srácoknak volt is barátnője, azért sem kezdtek a csajjal.
2019. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

És ha a videóba direkt így vágták össze a dolgokat?

Mi van ha a nyersanyagban sokkal több volt a férfi visszautasítás?


Mocskos ostoba vagy.

2019. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel szemben a férfiak bókokkal és szóvirágokkal tompítják a visszautasítást.


Ja jól megsimgattad magad, gondolom el is hiszed ezt. Meg annyi nőt kellett életedben visszautasítanod, hogy csak na :DDD

2019. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy "Hi sweety" az aztán nagyon "kedves". Ez nem kedves hanem bizalmaskodó egy ismeretlentől. A csaj ahogy kezet nyújt eleve sokkal kommunikatívabb, kedvesebb hangú, nem jön le elsőre mit akar. A srác aki próbálkozik, ő meg olyan karótnyelt alak, az egész testbeszéde nem olyan kommunikatív.
2019. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
A válasz egyszerű. A nőknek nagyon sok rossz tapasztalata van bunkó, szexéhes férfiakkal, és már elegük van belőle. Emellett a férfiak potenciális veszélyet jelentenek a nőkre, zaklatás, nemi erőszak, gyilkosság, bántalmazás stb... Azt ne várd el egy nőtől, hogy tudja, hogy te pont normális vagy. Nem ismer téged, nem lát a fejedbe! És ha megbíznak egy idegen férfiban, és rosszul sül el, akkor általában még őket hibáztatja a külvilág, hogy miért nem voltak óvatosabbak!
2019. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

"rövid videóban", "nők nagyrésze". Az igen, mert egy két perces videó, ami ráadásul Amerikában készült, és a feltöltő vágta össze az anyagot, nagyon fedi a valóságot...


Egyébként... https://www.youtube.com/watch?v=YaQ1aPmAFvo 6:37-nél van a kedvencem. A fiúk is tudnak alkotni. DE ennek a videónak is kb pontannyi igazságtartalma van, mint a tiednek.


#16: Excuse me-t mondott. :D

2019. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!