Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom? Meddig várjak? Vagy semmi értelme sincs az egésznek?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül összefutottam egyik ismerősömmel, aki mindig is bejött nekem, csak volt barátja. Nagyon jól elbeszélgettünk, elmondta többek között h nemhiszi h sokáig fog tartani a kapcsolata, mert nemjönnek ki jól mostanában egymással.(nagyon szomorúnak látszott) Tudja h régebben tetszett nekem, elég egyértelmű jeleket adtam neki akkor. Nemakarom tönkretenni a barátságunkat, tehát nemkérdezek rá egyenesen a dologra!(egyszer már mással megjártam így)
2010. júl. 13. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A következő időszakban tartsd vele folyamatosan a kapcsolatot, és várj ki egyelőre.
2010. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
mondd azt neki, hogy "bikicsunáj!". szerintem erre ő azt fogja mondani, hogy "ezt miért mondtad?" magyarázd meg, hogy azért mert itt a gyik-en én ezt mondtam. aztán fogd meg, sunázd meg, de már ne mondd el, hogy ezt is én tanácsoltam, mert akkor szomorú lesz
2010. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te még mindig a "bikicsunájnál" tartasz?XD
2010. júl. 13. 00:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legy mellette, de ne legy tolakodo, vagy tapados. Nem tudom milyen gyakran szoktatok talalkozni de ha viszonylag gyakran akkor esetleg a viselkedeseddel utalhatsz ra h mellette allsz. pl meghallgatod. nem adsz jeleket, nem erinted meg. nem nyomulsz ra. kivarsz. kivarod azt a pillanatot amikor o erint meg es o nyomul rad. HA radnyomul. ha meg nem, akkor ... legalabb nem jarattad le magad. Tudja o, h bejott neked, tudni fogja azt is, h nem mulik el az csak ugy. ha pedig nem adod egyertelmuen a tudtara, akkor talan meg egy kis vadaszoszton is felebred benne, ami szinten a Te malmodra hajtja a vizet. Taktikazz. sok sikert.

25/L

2010. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van egy ötletem, mondd neki a következőt: szeretnék neked mondani valamit. nagyon jól érzem magam veled. szerintem te egy nagyon kedves lány vagy. ha szomorú vagyok, csak rád kell néznem, és máris jobban leszek. nagyon sok közös dolog van bennünk. tudom, most azt hiszed, hogy jön a szokásos 'szeretlek' szöveg, de nem. nem mondom ki azt a szót, mert a mai világban nagyon elértéktelenedett, és mindenki használja, akár komolytalan szándékkal is. hogy őszinte legyek, még azért sem mondom ki a 'szeretlek' szót, mert tulajdonképpen én nem szeretlek téged. amit én érzek, az sokkal több ennél. valami olyan, amit nem lehet csak egy egyszerű 'szeretlek' szóval kifejezni. nagyon fontos vagy nekem, soha nem tudnálak bántani, te vagy az egyetlen személy aki iránt ilyen erős érzelmeket táplálok. szerinted lehetne valami köztünk?

na ennyi...szerintem szép...:D

2010. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
00.19 vagyok. Haaat... amit az utolso irt, az tenyleg szep. en biztos keszen lennek, ha valaki ilyennel allna elem. Nem tudom, szerintem dontsd el Te, hogy melyik taktikat alkalmazod. az utolsoet, vagy esetleg az en "keruloutasomat". Meg egy kerdes: Hany evesek vagytok?
2010. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Úgyérzem tudtatok segíteni.:) Egyébként én 17, ő 16.
2010. júl. 13. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most mi legyen? Nemrég keresett, elmondta h már szakítottak is. Maga alatt van, nemszeretne róla beszélni és kb semmihez sincs kedve..
2010. júl. 14. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!