Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szakítanátok valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok valakivel, mert enyhén túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, iszonyat szimpatikus, értelmes, mindenben megvan az összhang, ápolt, jól öltözik..de mint kiderül, van túlsúlya és én attól undorodok, nem kívánom a szexet. Mit tennétek a helyemben?

2019. aug. 16. 10:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%

meg nem is jottetek ossze, itt nem beszelhetunk szakitasrol, maximum az ismerkedes lefujasarol.


ne huzd az idejet, ha nincs kemia, szexualis vagy ugysem mukodne. ez nem egyertelmu?

2019. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

Ha szakítanál akkor gondolom már együtt vagytok, most tűnt csak fel a túlsúlya? Nem értem a kérdést, eddig interneten jártatok vagy mi?

Amúgy igen, szakíts, had találjon egy értelmes férfit magának. :)

2019. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
amugy az a masik, eleinte nem tunt fel a tulsuly? ha meg ilyen 1-2 kilorol beszelunk h ulve van egy kis borredo neki, es az us taszit, akkor neked nem valo no. mi lesz pl szuleskor meg utana? kidobod a gyereked anyjat mert esetleg hiaba is fogy le, a hasan lesz esetleg rancos logos bor?
2019. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#2

Mindig bő ingekben vagy pólókban láttam csak, nem látszott a túlsúlya. Amúgy meg nő vagyok :D És nem attól lesz valaki értelmes, mert tetszenek neki a hájas emberek.

2019. aug. 16. 10:59
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 kg túlsúly, inkább 5-10.
2019. aug. 16. 11:00
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
akkor keress mast, nem mukodik ugy kapcsolat, ha taszit a masik
2019. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mivel én még jobban elvagyok, szóval ki vagyok én, hogy kritikát fogalmazzak meg? Nem vagyok abban a pozícióban.
2019. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
37%

Összejöttem egy ilyen pasival, és úgy ahogy írod, fel sem tűnt nekem sem hogy túlsúlyos. Beszélgettünk hogy jár focizni, lemegy futni a parkba, s mivel én is sportolok, így jó társaságnak tűnt. Néhány tali után kezdett feltűnni hogy kissé pocakos, enni is szeret, és a futások helyett valójában imád otthon tespedni, szóval eleve hazudott hogy jobb színben tüntesse fel magát.

Aztán egyéb gondok is előjöttek szexben, alig bírta szusszal, lógott a hasa, szóval kivilágosodott a buksim hogy ez így nem lesz jó. Szakítottunk elég hamar.

2019. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nem lennék olyannal, akitől undorodom.
2019. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert össze se jönnék vele. Mondjuk 5 kg túlsúly még lehet olyan kategória, ami nem vészes, ha amúgy minden rendben van.
2019. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!