Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet strandra vinni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet strandra vinni a csajt első találkozáskor? Mi lesz ebből, itt is fel tudom szedni?

Figyelt kérdés

Msnen beszélgetek egy csajjal és írta hogy a héten lejön strandra.Először találkoznánk.Nem gáz hogy azt mondta hogy lehet hozza az egyik barátnőjét?Meg azt mondta hogy akkor én is hozhatok vkit.Ilyen körülmények közt is fel lehet szedni?

Amúgy megkérdeztem tőle h szereti-e a rámenős srácokat?Erre azt írta hogy eléggé.Én meg hogy az jó mert én nem vagyok az.Aztán azt írta hogy nem baj.Szerintetek ezzel arra utalt hogy szabad a pálya és nyomuljak ezerrel?


2010. júl. 13. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. nem gáz strandon találkozni

2. persze hogy vigyél valakit magaddal, hogy ne érezz késztetést arra állandóan, hogy csak vele beszélj és nem lesz kínos csend. De arra is figyelj, hogy ne csak a haveroddal beszélgess.

3. Ne legyél annyira rámenős, mert az kissé visszateccő is lehet, akármit is mond a hölgyemény.

4. igen arra utalt, hogy szabad a pálya és szeretné, ha kicsit törnéd magad érte.

5. ha igazán be akarsz nála vágódni veszel neki vattacukrot, meg ugrálsz egy párat a medencébe, és néha azért fröcséld is le.

6. sok sikert!

2010. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az első válaszoló nagyon jól írta!

csak a végén ne a haverod szedje fel a csajt.

2010. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:)

Csatlakozom a Második-hoz. Sokszor van úgy, hogy a lányok inkább a háttérbe szorultabb sráchoz kezdenek vonzódni, uh jó lenne előtte lefixálnod a haveroddal a dolgot. Talán az sem lenne baj, ha ő inkább a másik csajjal foglalkozna, vagy eljátszhatná a sötét bunkó haverod és így máris kikerült a képből:) A cél szentesíti az eszközt:) Talán megteszi.

2010. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem egy jóképű havert viszek :D
2010. júl. 13. 10:16
 5/13 A kérdező kommentje:

Am a csaj azt mondta h a haverom nem jön be neki(kép alapján)

Mondjuk eddig engem is csak képen látott...

2010. júl. 13. 10:17
 6/13 anonim ***** válasza:

nem mindig a jóképűség számít.beszéld meg a haveroddal,az a biztos:)

második voltam.

2010. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mostmár ez lesz a nevem de mindegy: első vagyok:)

Csak önbizalom és dobd be magad. :) vattacukor, fröcskölés, JAH ÉS MÉG VALAMI: kenesd majd be a hátad naptejjel vele! ki ne hagyd:)

2010. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem nekem kéne bekenni a csaj hátát? :)
2010. júl. 13. 11:17
 9/13 anonim ***** válasza:
De az is meglehet h ott te se a csajt szeded fel hanem a barátnőjét =))
2010. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugyanmár ha csak a kiszemelt csajnak udvarolok akkor hogy jöhetnék össze a barátnőjével?
2010. júl. 13. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!