Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ötlet egy nem szokványo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet egy nem szokványos menü az első randin?

Figyelt kérdés

A barátomat áthívtam szombatra vacsira, és arra gondoltam, megmutatom neki, hogy én más vagyok mint a többi, így a kajáról is szélsőségesen szeretnék gondoskodni! Pasik! Ti mit szólnátok, ha ezzel fogadna egy lány titeket vacsira? És a lányok véleménye is érdekel!


1. Szalonna kenyérrel

2. Lilahagyma disznósajjtal kenyérrel

3. Tejbegríz

4. Kolbász savanyúsággal

5. Tengeri herkentyűk saláta


Én azért gondolok ilyesmikre, mert lejárt lemez a pörkölt nokedlival!!! És be akarom neki bizonyítani, hogy egy nőnek is lehet jó ízlése!


2011. aug. 4. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lecsó
2011. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lilahagyma azért durva...hacsak nem csókmentes randit akarsz XD XD XD
2011. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tengeri herkentyűk saláta legyen a többi sztem elég gáz...
2011. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még versenyben van a babfőzelék is! de én ezt azért szeretném, mert állandóan salikat eszem, az edzőteremben ismertem meg, és tudja, hogy nagyon odafigyelek az alakomra, és minden egyébre, és egyszer azt mondta, hogy az olyan nők, mint én, csak salátán, és szénsavmentes vízen élnek, és megnézném a fejét, amikor meglátja, hogy kolbászt eszek hagymával, és babbal! Elámulna!!! Nem?
2011. aug. 4. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen babatáp turmix, velős kenyér, pacal pörkölt.
2011. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bobfőzelék is kicsit erős, számomra!

De szerintem egytől ötig amit felsoroltál egyik sem valami jó! Még a tengeri herkentyűs dolog elmegy, de azt tudni kell jól elkészíteni!

Brassói sem egy rossz választás, csirke, rántott dolgok, töltött húsok stb..., tudom, hogy nem extrák, de ha nem ismered az ízlését, akkor ezekkel nem lehet mellé lőni!

Desszertnek fagyi, muffin, gyümölcssaláta...

2011. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!