Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Militarista férfiakhoz általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Militarista férfiakhoz általában hogy viszonyulnak a nők?

Figyelt kérdés

Igazi militaristára kell gondolni, tehát olyanra, aki nem divatból követi, és nem csak egy-két stílusjegyet visel magán, hanem elég sokat. Példák:


- Nem hord nemesfémet, dögcédulát viszont igen (a fedőnevével belegravírozva)

- Nem üt meg nőt, kivéve ha az támad rá (fegyveres civil = nem civil)

- 99 százalékban egyenruhát hord

- Főleg katonazenét és militarista előadókat hallgat (Heavy Troopers, VNV Nation, Siege Tank, J-NekteD, Rocket Turret stb.)

- Erősen negatív véleménnyel van a mai társadalmi, gazdasági, politikai helyzetről, a politikát egyenesen gyűlöli

- Igazságos, becsületes, őszinte, de ragaszkodik az életstílusa követelményeihez

- Emberkerülő, társaságkerülő

- Elítéli a fogyasztói társadalmat

- Más szubkultúrákkal, életstílusú emberekkel szövetségben van (dark-gothic például)


A buta sztereotípiákat, turbómagyarozást, nácizást kéretik mellőzni, a militarizmusnak ezekhez semmi köze.



2019. aug. 18. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

"Nem hord nemesfémet, dögcédulát viszont igen (a fedőnevével belegravírozva)"

Nem zavar.


"Nem üt meg nőt, kivéve ha az támad rá (fegyveres civil = nem civil)"

Abszolút érthető és elfogadható.


"99 százalékban egyenruhát hord"

Ez már valamennyire zavarna. Ha elegánsabb helyre megyünk, szerintem az öltöny megfelelőbb, mint a katonai díszruha, kivéve, ha a hely katonai (pl díjátadás). A mindennapokban zavarna, hogy egy mozihoz vagy egy túrázáshoz


"Főleg katonazenét és militarista előadókat hallgat (Heavy Troopers, VNV Nation, Siege Tank, J-NekteD, Rocket Turret stb.)"

Nekem ez a stílus nagyon nem jön be, szóval hamar zavarni kezdene, ha az én jelenlétemben is ilyeneket hallgatna.


"Erősen negatív véleménnyel van a mai társadalmi, gazdasági, politikai helyzetről, a politikát egyenesen gyűlöli"

Ez szimplán butaság és szűklátókörűség. Egyik leírt dolog sem egy nagy massza, amiről egységesen lehetne nyilatkozni.


"Igazságos, becsületes, őszinte, de ragaszkodik az életstílusa követelményeihez"

Jó tulajdonságok, de mennyire ragaszkodik hozzá? Van egy határ, amin belül okés és még vonzó is, de azon túl már taszító.


"Emberkerülő, társaságkerülő"

Ez nálam nagy hátrány, mert én nagyon emberközpontú vagyok, sok társaság tagja vagyok. Amúgy ez miért lenne militarista? Hát nem a katonák életének meghatározó eleme az összetartás, a bajtársak közti becsületesség?


"Elítéli a fogyasztói társadalmat"

Ő dolga, de rémesen zavarna, ha ezt mindig mondogatná, vagy másokra erőltetné a véleményét.


"Más szubkultúrákkal, életstílusú emberekkel szövetségben van (dark-gothic például)"

Ez a szövetség szó mit takar? Mert így leírva nagyon röhejes.


Röviden a példáid alapján nagyon nem vonzana egy ilyen férfi.


A vicc az, hogy a nagyapám százados volt, az egyik jó ismerősöm pedig ezredes. Egyikükre se voltak igazak az általad leírtak nagyrésze.


L

2019. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nehéz elmondani, mik azok a tulajdonságok, amikhez ragaszkodik. Például minden esztendőben vannak napok, amikor egy meghatározott feladatot kell végrehajtania.


A katonaság és a militarizmus az két külön dolog! Nem minden militaristából lesz katona, és nem minden katona militarista. A militarista életstílus egyik ismérve az egyedüllét. A militaristák magányos emberek (aki ezt nem bírja, hamar ott is hagyja ezt a stílust).


A szövetség alatt azt kell érteni, hogy ezekkel az embercsoportokkal "alapból jóban van", tehát hozzájuk eleve pozitívan viszonyul, feléjük sokkalta nyitottabb, kedvesebb, gyakorlatilag úgy viselkedik velük, mintha egy családhoz tartoznának. Ezt is elég nehéz elmondani, és igazából mára már senki nem tudja, mikor és hogyan lettek a militaristák és a darkerek egymás szövetségesei. De ettől még létezik a dolog.

2019. aug. 18. 16:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Általában nem jól viszonyulnak.
2019. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

- Nem hord nemesfémet, dögcédulát viszont igen"

Ez egyáltalán nem gond.


- Nem üt meg nőt, kivéve ha az támad rá.

Ez is teljesen érthető.


- 99 százalékban egyenruhát hord

Engem nem zavar az egyenruha, de azért ha elmennénk például egy étterembe vagy moziba, oda azért ne abban jöjjön.


- Főleg katonazenét és militarista előadókat hallgat (Heavy Troopers, VNV Nation, Siege Tank, J-- NekteD, Rocket Turret stb.)

Én nem hallgatok ilyen zenéket, szóval lehet egy idő után zavarna. Eyébként rock, metál és néha elektronikus zenét hallgatok.


- Erősen negatív véleménnyel van a mai társadalmi, gazdasági, politikai helyzetről, a politikát egyenesen gyűlöli

Én sem szeretem a politikát, ahogy beszélni se róla.


- Igazságos, becsületes, őszinte, de ragaszkodik az életstílusa követelményeihez

Mik azok a követelmények?


- Emberkerülő, társaságkerülő

Ez azt jelenti, hogy semmi olyan programra,helyre nem hajlandó eljönni velem, ahol vannak más emberek? Mert akkor ez kizáró ok.


- Elítéli a fogyasztói társadalmat

Meglehet róla a saját véleménye.


- Más szubkultúrákkal, életstílusú emberekkel szövetségben van (dark-gothic például)

Érdekesen hangzik, de nem zavar, ha jóban van velük.

2019. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Te nem militarista vagy, hanem látens meleg. :)
2019. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Csak a saját nevemben tudok beszélni, vannak pozitívumai is, pl a fegyelmezettség, kitartás, életrevalóság, racionalitás amit társítok melléjük, de pl. bizonyos ideológiai nézetbeli merevség, túlfegyelmezettség ha jelentkezik nálam inkább hátránynak minősül. Ez a tipus is egyfajta szélsőséget közvetít nekem. A magányosságot, vagy arra való hajlamot sem tartom érdemnek, inkább a szociálisan nyitott tipusú férfi a szimpatikusabb.

A militarista attitűdhöz automatikusan háborút, a fegyverek szeretetét, elfolytott agressziót, hobbivadászatot társítom, abszolút ellentétes a saját lelki tipusomhoz.

2019. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Militarista férfiakhoz általában hogy viszonyulnak a nők?"

-Szakaszosan

2019. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Igazságos, becsületes, őszinte, de ragaszkodik az életstílusa követelményeihez"

Ez nem túl jól hangzik.

Ha valaki saját magáról mondja hogy ő "Igazságos, becsületes, őszinte", akkor az sokszor inkább nem az. Az életstílus követelmény az mi egyébként?

2019. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az életstílus követelmények között értendőek a felsoroltak: nem hordhat nemesfémet, kell lennie helyeknek, ahová elvonulhat egyedül, a dark-gothic emberekhez szövetségesként kell viszonyulnia, ellent kell állnia a politikai agymosásnak, a dekadenciának, a züllésnek. Kicsit olyasmi, mint anno a lovagi értékrend szabályai voltak.


5. válaszadó, tudd már jobban légyszíves, hogy én mi vagyok. Kérlek!

2019. aug. 18. 17:43
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Draga gyermek, te is csak egy ujabb divatmajom vagy, es a hozzad hasonlo "militaristak" elsonek menekulnenek az orszagbol ha kapnanak egy behivot.

A zenet es az egyenruhat hordast leszamitva megis mitol lennel militarista? Semmi kozuk a katonasaghoz.

99 százalékban egyenruhát hord - Na ezt rohadtul megneznem eloben is. 8 ora utan mar alig varom hogy megszabaduljak az egyenruhatol, nemhogy egesz nap hordjam.

Dogcedulat se hord egy tarsam se, ez is csak a civileknel divat, mert azt lattak az amcsi filmekben.

Emberkerülő, társaságkerülő - A nagy loturot. Pont azert hivjak seregnek, mert sokan vagyunk es (tobbe-kevesbe) osszetartunk.

a militarizmusnak ezekhez semmi köze. - Ahogy neked sincs.

2019. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!