Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Militarista férfiakhoz általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Militarista férfiakhoz általában hogy viszonyulnak a nők?

Figyelt kérdés

Igazi militaristára kell gondolni, tehát olyanra, aki nem divatból követi, és nem csak egy-két stílusjegyet visel magán, hanem elég sokat. Példák:


- Nem hord nemesfémet, dögcédulát viszont igen (a fedőnevével belegravírozva)

- Nem üt meg nőt, kivéve ha az támad rá (fegyveres civil = nem civil)

- 99 százalékban egyenruhát hord

- Főleg katonazenét és militarista előadókat hallgat (Heavy Troopers, VNV Nation, Siege Tank, J-NekteD, Rocket Turret stb.)

- Erősen negatív véleménnyel van a mai társadalmi, gazdasági, politikai helyzetről, a politikát egyenesen gyűlöli

- Igazságos, becsületes, őszinte, de ragaszkodik az életstílusa követelményeihez

- Emberkerülő, társaságkerülő

- Elítéli a fogyasztói társadalmat

- Más szubkultúrákkal, életstílusú emberekkel szövetségben van (dark-gothic például)


A buta sztereotípiákat, turbómagyarozást, nácizást kéretik mellőzni, a militarizmusnak ezekhez semmi köze.



2019. aug. 18. 16:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves #10, ha tudni akarod, 12 éves korom óta vagyok militarista, és most vagyok 34 éves.

A Zrínyire 2006-ban jelentkeztem, Ócsán kaptam az alapkiképzést, és 10 éves szerződéses katonai szolgálatot töltöttem lövészként. Bármikor szétszerelek-összerakok neked egy AK-63D-t normaidőn belül.

Mindazonáltal leírtam, hogy a militarista életstílus nem jelenti automatische, hogy katonának is kell lennie az illetőnek. Szemmel láthatóan messziről se ugatod a témát.

Azt pedig ne akard már meghatározni, kinek van köze a militarizmushoz, és kinek nincs. Pláne ha annyit se értesz a szubkultúrákhoz, mint a tyúk az ábécéhez.

A piros kezet pedig kaptad.

2019. aug. 18. 17:53
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Én még Ursulaként fogok élni a Dr. Bubóból. Kb. azonos kategória. Számomra vicces ez az egész.
2019. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Te írod, hogy jellemzője az egyedüllét, magányos, és ha nem bírja a magányt, otthagyja... De akkor kit érdekel, hogy a nők hogy viszonyulnak hozzá?
2019. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem is keresek társat, nem ezért írtam ki a kérdést, egyszerűen érdekelt a dolog.
2019. aug. 18. 18:55
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Alapvető intelligencia nem alapelvárás? Amúgy kik várják ezt el? Ha nem kell katonának lenni ehhez (wtf) akkor ki hozza a szabályokat, kinek tartozol elszámolással?
2019. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

-Nem hord nemesfémet, dögcédulát viszont igen (a fedőnevével belegravírozva)

Nem zavar


- Nem üt meg nőt, kivéve ha az támad rá (fegyveres civil = nem civil)

Ez szerintem a minimum egy férfitól, de én úgy vagyok vele, hogy senkit nem ütünk meg, csak önvédelemből.


- 99 százalékban egyenruhát hord

Ha tényleg katona, akkor oké, ha nem, akkor egy kicsit röhelyes.


- Főleg katonazenét és militarista előadókat hallgat (Heavy Troopers, VNV Nation, Siege Tank, J-NekteD, Rocket Turret stb.)

Én nem szeretem az ilyen zenét, de nem befolyásol a másik zenei ízkése


- Erősen negatív véleménnyel van a mai társadalmi, gazdasági, politikai helyzetről, a politikát egyenesen gyűlöli

Ezzel egyetértek


- Igazságos, becsületes, őszinte, de ragaszkodik az életstílusa követelményeihez

Ez alapvető epvárásnak kéne lennie az emberektől


- Emberkerülő, társaságkerülő

Én is introvertált vagyok, tehát nem nagyon szeretek szórakozni járni, de ha konkrétan egy színházba, vagy múzeumba nem lehetne elrángatni téged, az zavarna.


- Elítéli a fogyasztói társadalmat

Én is


- Más szubkultúrákkal, életstílusú emberekkel szövetségben van (dark-gothic például)

Goth vagyok

2020. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Vezéralkesz válasza:
100%
Szia Reaktor! Látom dőlnek a videóid youtubeon ahogy azt pár éve a rajongóidnak ígérted.:D
2021. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gauntszelleme válasza:
Mi van Reaktor,meguntad a matyizást?
2021. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!