Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők szeretik a klisésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik a klisésen kinéző férfiakat?

Figyelt kérdés

Akkora klisé vagyok kinézetre mint ide Peru, de nem direkt. Alapból szőke vagyok és elég magas (190 centi), mellé mára már 5 éve edzek szóval van kondim. Na most pár hónapja véget ért egy kapcsolatom és úgy gondoltam hogy elkezdek neten ismerkedni, úgyhogy Tindert kipróbáltam gold minden. (Azt azért megkeresném hogy nem ribiket próbálok találni hanem normálisnak mondható fiatal nőket...)


Nem mondom hogy 3000 matchem van de jóval több mint amire számítottam, (főleg azok után amit a haverjaim meséltek előzetesen, hogy hónapok után is csak 1-2 match) pedig tényleg kinézetre egy klisének tartom magam. Egy fehér lovat kéne beszereznem és lenne értelme az egész szőke herceg fehér lovon dolognak, még akkor is ha jellemre nem vagyok egy herceg.


Igazából vicces mert emiatt jött meg az önbizalmam, és nem hazudok ha azt mondom hogy pár hét alatt több normális csajt ismertem meg mint előtte az egész életemben.


Úgy alapból élvezem a dolgot mert normálisan állok hozzá, és így a lányok is hozzá, viszont nem értem hogy akkor mivel vagyok jobb, miért van több matchem mint a nálam jobban kommunikáló tapasztaltabb haverjaimnak?


Ja és ez nem humblebrag.


2019. aug. 20. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szexi lehetsz.
2019. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem hiszem, ezért is nem értem. :D Ha az lennék akkor tuti valamelyik csaj eljátszotta volna hogy szerény és hookupoltam volna. Amit még meg is tennék de utána nem keresném többet. :D
2019. aug. 20. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A hardver csak egy dolog. Fejleszd a szoftveredet is.
2019. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

"Fejleszd a szoftveredet is."


És szokjál le erről a béna hunglish-ről. Még ha nincs is így, akkor is azt a benyomást kelti, mintha egyik nyelven sem tudnál igazán.

2019. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Igenis, Ezredes Asszony/Úr!
2019. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Te bajod, hogy nem ismersz alap kifejezéseket. De biztos te is csak ómagyar szavakat használsz. Se jövevényszó, se modern kifejezés..
2019. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
#5-ös, ezt a kérdezőnek címeztem, nem neked, nyugi.
2019. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor te sem fogalmazol elég hatékonyan
2019. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van, akinek bejön. Ha sok a match-ed, akkor te sem lehetsz túl válogatós.

Nekem csak sötét haj, borosta, minél több tetoválás jön be és csak szex.

2019. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!