Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik az alacsonyabb férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés
168cm vagyok és már nem nővök!Kevesebb esélyem van mint egy átlagos magaságunak? Lehetséges hogy a magaságom miatt csak barátkozni szeretnek velem?
2017. jan. 15. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

a pasi, akihez hozzáakartam menni, de cseszett elvenni feleségül 2 cm-rel volt alacsonyabb nálam


ismerek olyan házaspárokat is,ahol a nő magasabb, mégis van gyerekük


sztem ne add fel :))

2017. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsenek. 175 cm alatt esélytelen vagy, hacsak nem vagy brutál jóképű vagy gazdag.
2017. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 16. 13:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van 2es szerintem itt a pénz lesz a probléma. De manapság sajnos már minden arról szól...
2017. jan. 16. 13:48
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem mondom, hogy az alacsonyabbat kedvelem, de nincs vele bajom, nálam ez nem kizáró ok.

Én 172cm vagyok.

2017. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!