Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nem szégyellik el magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem szégyellik el magukat a férfiak, amikor úgy beszélgetnek egy nővel, hogy közben nem a nő szemébe néznek, hanem harminc-negyven centivel lejjebb?

Figyelt kérdés
Annyi ilyet láttam társaságban, még fiatal, hátulgombolós hímeknél is, akiknek éppen pelyhedzik a szakálluk, meg vén kandúroknál is, akiknek reggel már csak a gerince merev. De a középkorosztály férfiúi is elég rossz helyen pihentetik gyakran a tekintetüket beszélgetés közben. Azt hiszik, ezt a másik fél nem veszi észre?

2019. aug. 25. 15:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Mert arra figyelünk ami érdekes
2019. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Én csak olyannal barátkozom/randizom aki képes tartani a szemkontaktust
2019. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ezt a kérdést én írtam ki.


És rendszerint félve nézek mindig az adott hölgyeményre, az meg jókat kuncog, hogy lassan pucéran jelenik meg a megbeszélésre.

2019. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Én mindíg a nők szemébe nézek
2019. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Te Kérdező, szerinted, ha én felülök az asztallapra a hölggyel szemben dudorodó gatyában, ő hova fog nézni, a szemembe, vagy 70-80 cm-rel lejjebb??? :)


"Azt hiszik, ezt a másik fél nem veszi észre?" - mit? Azt, hogy megnézem a melleit is? De, nyugodtan vegye észre, a szemem még mindig pont nézésre való. Olyanokkal meg nem szoktam beszélgetési/tárgyalási szituba keveredni, akiknek az egójuk toronymagasan veri az IQ-jukat.

2019. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

😁😄🤣

Ez a kérdés egy vicc!!


Komolyan gondoltad?? Embeeer... 🤦

2019. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

Hogy lepontozták már az őszinte, igaz válaszokat. Csak egy-két igencsak irreleváns női válasz van 50% felett, minden más alatta!


Na, ez szánalom, nem az, hogy az igazat mondjuk, csak a feminista lelketek ennyibe is beletörik!


A második

2019. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16%
Próbálj meg ne ennyire egósan viszonyulni az egészhez, kérdező, vagyis ne vedd magadra. Ez ugyanis nem rólad szól, hanem arról az illetőről állít ki szegénységi bizonyítványt, aki csinálja. Hogy egy efféle gesztust követően egyáltalán még méltónak tartod-e őt a figyelmedre, azt meg te döntöd el.
2019. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag nagy mellű nőként mondom hogy még a legrendesebb, legnormálisabb férfi, akivel beszélgetsz és a szemedbe néz, fog rá találni legalább egy másodpercnyi időt hogy lecsekkolja. Nyilván a neveletlenebb parasztok bámulják nyálukat csorgatva.

Ezzel még akkor sem tudsz mit kezdni ha egy teljesen sima pólóban vagy, amin nulla kivágás mért úgy is látszik.

A parasztokat kerüld, de a férfi az férfi.

Nőként te is megnézed ha valakinek széles, izmos válla van. Ha csak egy pillanatra is.

2019. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#19 adom. Elfogulatlan, tényszerű válasz.
2019. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!