Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokaknak miért a kávézás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak miért a kávézás merül fel elsőre randilehetőségként, még mielőtt ismernék jobban a másikat, és tudnák róla, hogy kávézik-e egyáltalán vagy sem?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 13:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Mert kávézás alatt azt értik, hogy beülni egy kávézóba, ahol esetleg ők kávét innának. Sok közülük meghittebb hangulatú, alkalmas beszélgetésre, szóval kényelmesebb, mint egy kocsmában, de nem is vagy egyedül a sokszor ismeretlen randi partnereddel mint pl egy kihaltabb park részen és még wc is van. De, ami a legjobb, hogy a legtöbb kávézóban nem csak kávét lehet inni, hanem általában árulnak mást, szóval aki nem kávézik az is tud választani. Bónusz: Egy csomó helyen van süti is <3
2019. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretem a kávét, így nálam nem merül fel.
2019. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
A kávézókban nemcsak kávé van, hanem általában üdítő is.
2019. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Akkor mi meruljon fel? Másról sem tudja, hogy szereti-e.

Amúgy kávé helyett lehet teát, üdítőt is inni.

2019. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Neutrális környezet, hamar le lehet lépni ha nem tetszik, nem kell sok pénzt költeni, nem kell messzire utazni. Ha valaki nem szereti a kávét, az ihat teát is.
2019. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Én ritkán kávézok, akkor is erősen hígítva, túlhajtja a szívemet, ha egy kávézás felajánlásra ezt mondom, hogy nem szoktam kávézni, akkor elutasításnak gondolják.
2019. aug. 29. 14:04
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Egyezz bele, ott meg kérj baracklevet. Ne vegyél szó szerint ilyeneket..jezus
2019. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%
én nem gondolnám azt. Elhívnálak tescozni:)
2019. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Túlkombinálod. Nekem is volt már hogy épp nem akartam kávézni. Simán megmondtam, hogy "persze mehetünk, én ilyenkor mondjuk már nem szoktam kávézni de majd iszok valami mást" és ennyi. Tök jó randi volt.
2019. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%

Mert ha annyit mondasz arra, hogy üljetek be kávézni, hogy "én nem kávézom", az elutasítás. Akkor minimum felajánlasz egy másik lehetőséget, hogy üljetek be limonádézni. De csak óvatosan, mi van, ha ők nem szeretik a limonádét?


Ez nagyon suta kérdés, már bocsi. Nem köteleznek arra, hogy kávézz, a legtöbb kávézó tart ásványvizet, ráadásul úgyse a kávén van a hangsúly, hanem hogy találkozzatok. Módosítani a színhelyet zéró erőfeszítés, a legtöbb emberben ez a kérdés fel sem merül, mert értik a célzást. Nem vagy te véletlenül Aspergeres?

2019. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!