Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kávézás után mozi, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávézás után mozi, aztán mégse? Miértnemértemalányokatéskapokagyvérzést?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden összefogni nyugodt életemet megkeserítő történetem, kérlek benneteket segítsetek!

Akad egy leányzó, régi ismerősöm, egy idősek vagyunk, 2 nap különbséggel születtünk, egy általános iskolába jártunk, de a gimnázium más utakra terelt minket.

Születésnapunkkor elkezdtünk messengeren beszélgetni, 3-4 hét után elhívtam kávézni, eljött (10/8 volt az esemény, végig beszélgettünk megállás nélkül 3 órát, nagyon sokat nevetett, állandó szemkontaktus, magamhoz képest kiemelkedően szofisztikált formát hoztam) Korábban már említette hogy elmehetnék hozzájuk beszélgetni, küldött régi képet amin szerinte cukik vagyunk.

Mikor hazavittem nem adott puszit a kocsiban, mondjuk késésben volt, mindegy is, de azóta alig-alig ír.

Megkérdeztem hétvégén eljön e moziba, de nemleges választ kaptam (konkrétan: Ahh sajna most nem igen jo.. Penteken kepzeld el "bulizni" megyek legalabb 11ig.. Utana meg egesz hetvgere mar bevhyok terveze 😐)

Megkérdeztem hogy most tényleg nem ér rá, vagy csak lekoptat, azóta semmit nem írt(1 napja), pedig fent van óránként.


Hagyjam ezt az egészet? úgy érzem elég komolytalan a dolog, vagy érdemes lenne még firtatni?

Ilyen mással is előfordult már, hogy van ez?



2017. márc. 30. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Lekoptatott. Aki akar veled találkozni, az szakít rád időt. Ő nem akar.
2017. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Ezek a mostani nők. Hányadék mind! Biztos talált egy BMW-s faszit...
2017. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Így van, sajnos ez nem jött össze. Lekoptató duma.
2017. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő végig csak barátként tekintett rád.
2017. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Le lettél koptatva. Kár a gőzért, ne erőltesd tovább.
2017. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem eroszakos voltal, ha valakinek megmondom, hogy most nem erek ra, akkor engem ne kerdojelezzen meg. Boritani az elore betervezett programjaimat meg nem fogom.
2017. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Én 10/10-es randik után is azt hiszem, hogy lesz folytatás, csók és megállapodások után, hogy mikor és hol lesz következő randi, aztán mégsincs semmi. Ezek lekoptató dumák, amiket én is kapok, csak én a pasiktól.
2017. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem volt benne annyir gerinc, hogy egyenesen koptasson le.
2017. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem is tudta, h ez egy randi volt. Akkor jött rá, mikor elhívtad a másodikra és beparázott, mert nem akar tőled semmit.
2017. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként ugyanezt tapasztalom a nőktől, akik ugyanerre panaszkodnak a férfiaktól.


Egyszerűen nem képesek annyit mondani az emberek, hogy "bocs, ebben ennyi volt", inkább megy a hülye lekoptató stílus

2017. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!