Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ennél a srácnál, aki elég furcsán viselkedik? (bővebben lent (: )

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki elég menőnek számít a suliban. Kiskorom óta ismerem, tesüm haverjának az öccse, + az osztálytársam bátyja.

Még úgy egy hónapja egyszerre voltunk egy ilyen matek verseny szerűségen (okos srác én is jóó vagyok matekból:DDD) másnap fel is vett msnre.

De aztán sose jött fel... Csak egyszer kétszer, de akkor nem beszéltünk. Arra gondoltam letiltott... De h miért arra nem tudtam rájönni... Hiszen ő vett fel..O:

Ma viszont fent volt. És rámírt. És olyan jóóót dumáltam vele:DD Nem is volt kínos csönd meg ilyenek, és tök jól esett..:DD

Délután kint voltam strandon, és ő is kint volt, de nem beszéltünk.. Kint volt egy csomó haverja is, lehet h azért.

De elég rosszul éreztem magam , mert sztem nincs jó alakom... >.< Bár más ügyileg van önbizalmam, de ebben nukuuu.

Néha észrevettem, h engem néz, de semmi több.. /:

Msnen megvagyunk élőben nem annyira? /:

Am ő 17, én meg 14 vagyok:DD

előre is köszi˘˘


2010. júl. 13. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol a furcsa viselkedés?

Mellesleg lehet, hogy fiatalnak tart. Ha nem, akkor ha akr valamit majd kezdeményez....

2010. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tipikus...nagyon sok 15-18 éves srácot ismerek, akik ugyanezt csinálják. beszélgetnek neten, minden tök jó, de élőben nem mernek odamenni a lányhoz. ez egy kicsit gáz..

bár ahogy beszéltél róla, hogy menő, meg ilyesmi, így már nem annyira jellemző. esetleg beképzelt is? mert akkor másról lehet szó.

2010. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neeeeeem. Tök normális, egyáltalán nem az a beképzelt-vki. :DDD

Rendes srác, azért népszerű mert elég helyes, meg jófej is. De nem úgy, mint azok a tipikus menőő pasik, akikből nem kérek...-.-

2010. júl. 13. 22:26
 4/6 anonim válasza:
Szerintem számtalan oka lehet az egésznek..ezen ne is agyalj...Egyetértek az elöttem hozzászólóval ha akar valamit majd ő lép szépen...de minden esetre legyél vele óvatos...sikert:)
2010. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor lehetséges, hogy ez a gond. ilyenkor fogalmam sincs, mit lehetne csinálni..talán bátorítani kéne valahogy.
2010. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:DDD
2010. júl. 13. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!