Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem furcsán viselkedik. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem furcsán viselkedik. Van esélyem nála hogy a barátja lehessek?

Figyelt kérdés

2 évig jártunk, az ő részéről történt a szakítás, szelíd, és szomorú szakítás volt. A lezárás után egyikünk sem zaklatta a másikat, ennek 2 éve most. Szeretem a mai napig, de mint embert, ma már van új kedvesem (véletlenül ő haverja). Mióta szakítottunk kétszer kommunikáltam vele az elmúlt években. Egy alkalommal (még nem volt párom), egy szórakozóhelyen, itt beszélgettünk, semleges témákról, de jó szájízzel zárult a búcsú.

Amikor ismét jelen voltam ezen a helyen (kb 1 év megint)immár a jelenlegi párommal, az exbarátom nagyon bevolt rúgva, sírt, és kérdezgette miért történt ez így köztünk, persze én is sírtam, de ott volt párom, hülyén jött le az egész mindkettőnknek. Ők azóta sokat beszélgettek, lezárták egymás közt a félreértéseket, az exem azt mondta hogy tényleg nagyon be volt rúgva.

Rengetegszer eszembe jut exem, hogy bárcsak legalább barátja maradhattam volna, sok közös ismerősömtől visszahallom rákérdezés nélkül is az aktuális szerelmi életét, bonyodalmait, és bánt hogy nem állhatok mellette, sosem volt egyszerű élete.

Egyik nap sétáltam és velem szembe jött, nagyon messzi volt, de én felismertem, erre megtorpant és elindult másik irányba, nem vagyok biztos hogy felismert engem mert tényleg nagyon messzi voltunk, nekem a hajszínem is más, őt a járásáról ismertem fel.

Karácsony alkalmával összeszedtem a bátorságom, és küldtem neki üdvözletet szentestén. Nem válaszolt. Ma azt látom hogy törlődött iwiwről. Persze biztos véletlen egybeesés, de már megint ennyi passzív idő után???ez nekem furcsa

Szomorú vagyok, elérhetetlennek érzem őt, és nem tudom hogy ha újra látom hogy viszonyuljak hozzá, mi történik vele, van esélyem nála, hogy a kedvébe fogad még? Nem csalnám meg a páromat, ne értsetek félre, de nagyon fontos ő nekem a mai napig, és rohadtul fáj hogy nem tudom mi van vele? Le akar végképp engem rázni, vagy csak én mesélem be?

23/L


2009. dec. 31. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akar veled talizni vagy beszélni minek nyomulsz felelslegesen?

Törödj a mostanival, a ti életetekkel, ne Terézanyuskodj az exeddel.

Öszintén mit akarsz? A válladon sírja ki a dolgait? Te meg megvigasztalod? Ha akart volna már rég felkeresett volna, de nem tette, csak részegen hebehurgyált valamit, dde te akkor is vele voltál és nem a jelenlegi pároddal. Szerinted ez nekii milyen érzés?

Inkább őt istápold mint a múltata vájkáld!

2009. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, tök hülye vagyok
2009. dec. 31. 02:31
 3/3 anonim ***** válasza:

A volt barátod nyilvánvalóan nem igényli azt hogy a nővérkéje legyél. Melleslg nem is lenne egészséges. Te mindenáron ápolgatni akarod, de ez nem jó. Ha tényleg haverira vennéd a dolgot, és nem görcsölnél, és nem lenne annyira fontos ez a dolog, lehet hogy összejönne ez a barátság.


Nekem van olyan volt barátom akivel jó kapcsolatban vagyunk, de nem ápolgatom a lelkét, ha akar valamit elmondja, ha nem nem. Van hogy hetek telnek el és nem beszélünk, aztán valamelyikünk jelentkezik, hogy mi újság. Ez egy teljesen baráti dolog. Valószínűleg a te barátod kiérezte a viselkedésedből, hogy nálad sajnos még nem kizárólag baráti ez az érzés. Mert valljuk be, valóban nem az, akármennyire bizonygatod. :) "van esélyem nála, hogy a kedvébe fogad még?" ezt te írtad.


egyébként azt mondod hogy a mostani barátod sokat beszélet a régi barátoddal, hogy tisztázták a félreértéseket. Nos, lehet, hogy abban maradtak, hogy a régi barátod nem fogja keresni a társaságodat, és nem fog veled kapcsolatban maradni, hogy ne legyen több félreértés.


Egyet tehetsz, nem gondolsz az exedre, ha eszedbe jut, rögtön gondolj másra. Így el fogod felejteni. Felesleges szenvedtetni magad és egy reménytelen érzelem foglya maradni.


Ja, a karácsonyi üdvözletedre lehet azért nem válaszolt, mert nem volt mit írnia. Nem mindenki írja vissza, hogy neked is boldog karácsonyt kívánok. :) de biztos hogy nem miattad törölte magát az iwiwről.


31/N

2009. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!