Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti melyik férfit választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

1. Ügyvéd, jól megél belőle, de nem kimagasló a hivatásában, és nem is kifejezetten szereti, annak idején csak a szülők miatt választotta ezt a szakot, mert a családjában is jogász a többség. Elég földhözragadt személy, nagyon komoly és kissé sznob is.

5 nyelven beszél, és a hobbija az utazás, illetve az irodalom, továbbá teniszezik.

Van saját háza, és egy lakása is.

Maximum egy gyereket szeretne.


2. Animátorként dolgozik, mint szabadúszó, jelenleg a saját websorozatán dolgozik. 2 éven belül szeretne Kanadában költözni, mert ott jobb karrier lehetőségei vannak. Ugyan itthon is megél, de ingadozó, hogy mikor mennyit keres. Nincs saját lakása, albérletben lakik, de van spórolt pénze (nagyobb összeg). Alapvetően laza, nagyon álmodozó személy, elképesztő fantáziával. A hobbija a munkája, de ezen kívül hatalmas kocka filmek, könyvek, képregények terén, és zenélni tanul. 3 nyelvet beszél. Nem sportol rendszeresen, de tervezi, hogy elkezd edzeni. Nem szeretne gyereket, maximum 35 felett.


Tegyük fel, hogy ezeket leszámítva, mindkettő személyisége és külseje egyaránt tetszik nektek.


Az első 33 a második 29 éves.


2019. szept. 6. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Számomra egyértelmű, hogy első.
2019. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezekbol kiindulva te szerintem mar eldontotted, hogy az elso, legalabbis nekem az jon ki. Egyebkent 1-et valasztanam en.
2019. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak ennyi, akkor mindenképpen 1-es, DE CSAK AZÉRT, mert a 2. ki akar költözni Kanadába és én nem vagyok hajlandó külföldre költözni és itt hagyni a családomat és a munkámat, amit imádok, plusz azért is az egyes, mert én szeretnék gyereket (aki eleve nem szeretne, az később se nagyon szeretne, csak kényszer lenne számára)
2019. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
A kettő közül a második sokkal szimpatikusabb, de ha bármikor szeretne gyereket, akkor kizárt.
2019. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
A kettes mert kreatívabb. Az egyes pocakos, bepenészedett, kiégett apuka lesz.
2019. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyiket se. Náluk sokkal jobbak vannak.
2019. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyiket sem.
2019. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelműen 2., de csak ha 35 felett se szeretne gyereket.
2019. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
A 2-est. Én szeretek nevetni, szeretem a hülye poénokat, a bizonyos fokú lazaságot, az elsőt ehhez túl komolynak vázoltad fel. Nem szeretem, ha valaki karót nyelt.
2019. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Második, habár pasi vagyok, de imádom Kanadat: D
2019. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!