Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozom a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozom a fiúval aki tetszik, mit és hogy csináljak, hogy ő is hasonlóan érezzen irántam? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy még életünkben nem találkoztunk úgy "igazán", párszor láttuk egymást buszmegállón/egyéb helyeken, de tekintve, hogy nem ismerjük olyan szinten egymást, nagy figyelmet nem fordítottunk a másik jelenlétére. Pár hónapja bekövetett engem Instán, meg a barátaim is meséltek róla, és nagyon-nagyon megtetszett. Ezen a ponton kérem azt, aki válaszol, ne leszóljon, amiért "úgy szerettem bele, hogy emberileg nem is ismerem". Egyébként igazatok van ebben, én is nagyon jól tudom. De nem ez a lényeg. Holnap lesz az első alkalom, hogy úgy "igazán" találkozunk, lesz alkalmunk beszélni, meg minden. Hogy viselkedjek ( az "add önmagad" dolgon túl, pls ), mit mondjak neki, ilyesmi? Nem írogattunk és nem beszéltünk előtte. A segítségeteket ( ami jószándékú és támogató, mert csak egy szerelmes tinilány vagyok :) ) előre is nagyon köszönöm!!

2019. szept. 6. 18:51
 1/4 Rockarc ***** válasza:

Azert szoktak azt mondani, hogy add onmagad, hogy a masik fel ne egy szerepbe, vagy egy nem letezo szemelyisegbe szeressen bele, hanem beled. A hibaiddal egyutt fogadjon el. Mert amikor kesobb lehullik a lepel, akkor jogosan gondolja, hogy "nem ilyen lovat szerettem volna".


Nem kell felni a fiuktol, addig a reszig pont ugyanaz lesz, mintha egy baratnoddel beszelgetnel. Vagy olyan, mintha uj padtarsad lenne. A tema mindegy, az eleje ugyis a bemutatkozasrol szol, ki kicsoda, mit csinal stb. A vegen keresni fogja a lehetoseget, hogy kezen fogjon, vagy legalabb egy csokot lopjon. Ket esetben tudod ezt elkerulni, latvanyosan nem engeded es kerulod meg a szituaciot is, vagy pedig az elejen leszogezed, hogy ez most csak beszelgetes lesz, nem akarsz elsietni semmit. Ebbol erteni fog. Remelhetoleg. Sok sikert!


43F

2019. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miniszoknya mely dekoltazs,tánca:D
2019. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
....tanga
2019. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm :)♥
2019. szept. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!