Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyembe? Ma találkozom elöszőr egy fiúval, akit már 2 éve ismerek de eddig sose jött össze a tali, és ma végre. Nekem eléggé tetszik és ha beszélünk elszoktunk hülyülni, de olyan titokzatos.

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Messze lakik, h nem volt találkozás? Csak mert ha igen, akkor felejtsd el. Hidd el, a távkapcsolat baromi szar. :P
2009. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan kérdés, mintha azt tetted volna fel, hogy "Ma almás sütit fogok enni ebédre. Mit tegyek?"

Mit lehet erre válaszolni?

Találkoztok, aztán kiderül, nem? Na jó, válaszolok: én a helyedben találkoznék a fiúval.

A titokzatos emberekkel vigyázni kell...

2009. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mai taliból majd kiderül hogy mennyire vagytok el jól és hogy van e öszhang . A titokzatos alatt mit értesz?

Figyelj arra hogy ne legyen kínos csönd és legyen valami közös téma ;) Én ilyenkor átgondolom magamban mit kérdezzek tőle, miről beszéljek + stb ;) Csípd ki magad és hajrá ;)

2009. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem lakik messze, csak mikor megismerkedtünk egy közös ismerös álltal nem akart még talizni mindig húzta az időt. utánna nem beszéltünk majdnem egy évig és most szilveszter óta újból beszélünk és mostanság elég jól elvagyunk. titokzatos h mindig olyan egyszerüen válaszol mint a normális ember. de ha olyat kérdezek ami már ránk tartzoik akor mindig kihuzza magát a kérdés alól. de a kamot mindig kéri h kapcsoljam be, de mondtam neki amig nem talunk nincs kam^^ és most állitolag találkozunk.

de nemtudom h komoly legyek inkább talin, vicces, magamról meséljek vagy kérdezzek.

már elég sok fiuval találkoztam meg minden, de ő más

2009. júl. 2. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!