Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28-30 közötti férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-30 közötti férfiként tényleg kevés nettó 200 ezres fizu?

Figyelt kérdés

Borsodban élek és itt jónak számít ez a fizu.

Itt az oldalon meg olvasom nőktől,hogy ők 3x ennyit keresnek és nem fognak eltartani egy férfit.

Mi az igazság?

Tényleg kevés ennyi fizu?



2019. szept. 9. 17:25
 1/8 Hellmano ***** válasza:
95%
Azon a környéken szerintem elmegy, de a fővárosban és itt ahol én lakom ez átlag tényleg.
2019. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Baranyában nekem egy picit több csak a fizum, de elég. Saját lakásban élek, nincs rajta hitel, így nem megy el a fele törlesztésre vagy albérletre. Az autóm is ki van fizetve. Így szerintem nem olyan rossz.

Több ismerősöm is veri a nyálát a 3-400 ezres nettó fizetésére, de szinte meg sem kapjál, már viszi a bank a 100-200 ezres törlesztőket a lakásra, meg autóra...

2019. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez bőven olyan összeg amiből tök jól meg lehet élni, pláne ha mindkét fél ekörül keres. Mi azért már ennél többet keresünk párommal de teljesen jól megvoltunk ennyiből is. Albink volt, kocsink, utazgattunk, félretettünk belőle. Pesten ahol 150 ezer a legszarabb albi is nyilván kevés, de ne ez legyen az etalon, az ország bármelyik másik részén bőven ki lehet jönni belőle. Nem értem amikor 200 ezerből valaki éhen akar halni vagy nem jut neki mindenre vidéken. Eltartani nyilván nem fogsz belőle még egy embert de egy normális kapcsolatban nincs is erre szükség.
2019. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%

Az minialbernek számít,kva kevés!

Legalabb 400 vagy fél milla ami jó vagy legalabbis ott kezdődik a jó.

2019. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

#4

A minimálbér nettó 99 ezer forint. Ez ennek a duplája.

2019. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Mi értelme az összehasonlítgatásnak?


Igen Borsodban és a legtöbb vidéki helyen ez bőven jó.

Pesten ebből 150 simán csak egy albérlet pl. ÉS akkor még nincs ott a 10 ezres bkv bérlet ( vagy autós költésgek), nem ettél (kb 50 alsó hangon), nem szórakoztál vagy mozdultál ki csak a munkahelyedre a bkv-val, meg ettél, hogy éhen ne dögölj, és el is ment a fizetésed.. :)


Kb ennyi értelme összehasonlítani borsodi és egy pesti nettó 200-at.

2019. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Igen!


A pénz tesz férfivá a nők szemében!

2019. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Országos szinten az átlagos bruttó fizu 330-350 ezer. Kedvezmények nélkül, ez nettó 220-235. Borsodban egészen biztos vagyok benne, hogy ez a nettó 200 átlag feletti fizetést jelent!
2019. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!