Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 20-40 közötti nők többségéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-40 közötti nők többségének milyen fizetés számít kiemelkedőnek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez relatív, de mégis mi az az összeg ami jónak, extrának minősül?


Havi 500, 1 millió, 2 millió?


Természetesen azon felül hogy van az embernek saját lakása, autója.



2019. júl. 6. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Én 1,2-t kapok, mondjuk albérlet, nem saját lakás (még). Kocsi van. Nem tudom, hogy kiemelkedő-e, de annyira nem számít. Mármint de, számít két esetben: fizetős nők és kvázi golddiggerek. Viszont egyiktől sem akarsz semmit, higgy nekem.
2019. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Havi 15 milla. Ha nem vagy Habony Árpi, akkor így jártál.
2019. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Én félmillát keresek havonta, elégedett vagyok magammal jelenleg. Jobban keresek, mint a férfi kollégáim ugyanebben a poziban (képzettebb vagyok náluk), szóval szerintem ez rendben van.


30n

2019. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Akárhányszor ilyesmi kérdés van mindig csak azok írnak akik legalább havi 1000euró felett keresnek, az átlag polgárnak vagy nincs ideje gyakorizni vagy itt ferdítések vannak mert ez nekem így gyanús!
2019. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezek a félmillások azért vannak itt, mert ezek érnek rá. Bas sza őket az unalom a melóhelyen, a kényelmes irodában, ha néha betévednek. Nem a hasznukért kapják a fizetést.
2019. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Inkább az unalom bon meg, mint az irigység, ahogy téged.
2019. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!