Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cisznemű lányok! Ti randiznáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cisznemű lányok! Ti randiznátok egy transznemű férfival akkor ha már hosszú távú kapcsolatban gondolkodnátok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Esetleg udvariasságból visszaköszönnék neki. Rövid távú kapcsolatra sem jönnék össze egy nővel. Igen, személyesen ha ezt kéri akkor transz nemű férfinek hívnám, hogy ne sértsem meg. De a szememben ő akkor sem lesz soha férfi.
2019. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem, mert szerintem nem attól lesz valaki férfi, hogy annak gondolja/ érzi magàt. Én pedig férfi testtel akarok együtt lenni(nem izmokra gondolok), utána jöhet egy számomra férfias személyiség.


Ha magát kutyának, fának, ufónak érezné és tartaná, az pont ilyen abszurd, mintha férfinak.


Nem tehet senki erről, megoldani a gondot nem lehet, támogatom, hogy éljék ki ezt, hisz senkinek nem ártanak vele, lenézést sem érdemelnek, nem tehetnek róla, de pont úgy kiesik a rostán, mint egy túlalacsony/túlmagas pasi, csak más okból.

2019. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Diazepam ***** válasza:
100%
Más is cinszeműnek olvasta?
2019. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Konyorgom ne hívj cisznemunek mert a falra mászok. Attól hogy valaki be akarja kategorizalni magát, az az ő dolga, de másokra ne huzzatok rá ezeket a hulyesegeket kéretlenül.


Amúgy nem hiszem, túlsagosan másképp gondolkodunk erről az egész identitáspolitikarol, és ez zavarna.

2019. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Lefordítaná valaki, hogy mi a tököm az a cisznemű?
2019. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

#6 Gyakorlatilag hogy nem szenvedsz nemi diszforiában, azaz csak sima "nő".

A transznő meg az aki férfi, de női lelke vagy auraja, vagy mije van, és szereti sminkelni magát, transz férfi meg az a nő, akinek "férfi lelke van".

2019. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

7.-nek.


Köszönöm!


Szóval: Nő aki NŐ, és homár, aki homár.


Értem!

2019. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a kérdést még értelmeznem is kihívás volt. Szóval nőként randiznék-e egy másik nővel aki transznemű? Nem. Hiszen ő igazából nem férfi, nekem pedig kellenek a férfialkatrészek.
2019. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a privátokatc abszolút értelmetlen volt.


Estem ki rostán(vörös hajam van és egyedülálló anya vagyok), nem érdekel, mert tudom, hogy nem kell mindenkinek vonzódnia hozzám, pláne nem szeretnie.Szakítottam is velem, utasítottak is vissza, mik vannak.. abszolút tiszteletben tartom a másik döntését.


A transzpontos meg marhaság, nehogymár mindenkivel szexelnem kelljen a vilàgon és minden emberbe megpróbálnom beleszeretni azért, mert úgy gondolom, hogy nem baj, ha létezik.


Akár transz, akár törpe, akár sérült, akár versenysportoló, akár kutató, akár zenész, teljesen rendben van, ha az ember bármilyen párkapcsolati okból nem akar valakivel randizni, sőt, akár beszélgetni is.


Engem pl frusztrálnak a dadogók, meg a magas hangú férfiak. teljesen rendben vannak ők is, de nem lesz ilyen legjobb haverom, hiába mond jófej dolgokat, ha a hangját nem tudom elviselni, nem hallgatom szívesen.


Az a nem normális ha mindenkhez egyformán kellene közelednem közeli kapcsolatok kialakítására, ugyanis ekkor az egyéni érzéseim és vágyaim korlátoznák, a választás szabadsága fontos és “kevésbé kívülálló” emberekre is érvényes.


Letojom az amúgy ostoba pontokat megfogalmazó listát.


Jujj nem vagyok szimpi a gondolataim miatt? Nem akarsz a barátom lenni? Nem dugnál meg szívesen?! Ti kirekesztőek vagytok!

2019. szept. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen randiznék, tetszett is már transz fiú, de végül nem lett semmi a dologból. Hozzá kell azért tennem, hogy én pán vagyok, tehát abszolút nem érdekel mi van a másik ember lába között, ha az alapvető szimpátia/vonzalom megvan :)


20/L

2019. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!