Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelent? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Lesz ebből valami még? Kicsit hosszú a sztori.

Figyelt kérdés

A volt pasimmal szakítottunk, majd az egyik régi haverja akit én is ismerek kb 10 éve, (nekem mindig is tetszett de azt gondoltam nem lehet köztünk soha semmi mivel haverok a volt pasimmal és nem kedzedene velem ) elkezdett érdeklődni írántam a szakítás után. Előszőr azt hittem a volt pasim miatt írt rám, mert előtte beszélgetünk a szakításról már személyesen. De aztán hamar kiderült hogy bejövök neki és azért írt, aztán minden nap rám írt, többször felhozta hogy találkozhatnánk de aztán én mindig nemet mondtam mert gondoltam tuti csak szexet akar mivel ezt a témát többször felhozta, meg hát az a tipikus nő csábász akinek szinte mindenki megvolt már, majd 1,5 hónap után végülis találkoztunk, beszélgetünk, azt mondta nem gondolta hogy találkozok vele a kialakult élethelyzet miatt, meg azért találkozott velem mert kiváncsi volt rám, rákérdezett hogy komoly kapcsolatot keresek e, én meg mondtam neki, nem vagyok az az egy éjszakás lány szóval inkább igen komolyat keresek. Én végülis nem mondtam ki nyíltan hogy bejön nekem mikor kédezte hogy mi a benyomásom róla azt mondtam eddig is jófejnek tartottam.

Volt hogy megrekedt a beszélgetés meg én alapból nem vagyok az a nyitott ember nem beszéltem sokat magamról. De volt csók közben, majd elköszönéskor is, aztán randi másnapján nem írt így én rá írtam de 2 szót beszéltünk és azóta nem keresett. Mi a véleményetek? Lehet köztünk valami még, vagy ez ennyi volt?



2019. aug. 13. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem eléggé úgy tűnik, hogy ő nem tekintette jól sikerültnek a randit. Ennek sok oka lehet, ennyiből nem derül ki.

-Lehet, hogy el tudott volna képzelni veled többet is, de a beszélgetés alapján az derült ki számára, hogy nem passzolnátok össze

-Lehet, hogy csak szexre hajtott és nem bizonyultál könnyen kaphatónak

-De ha nagyobb összegben kellene fogadnom, akkor arra fogadnék, hogy olyan típusú pasi, akinek az jön be, ha egy nő látványosan rajong érte, és ez nem volt meg, vagy nem volt neki elég.

2019. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi volt, nem érdekled komolyan.
2019. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg akart dugni, de elment a kedve.
2019. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az elég gyanus, ha eddig minden nap keresett, azóta meg nem.

Mikor volt a tali? Ha mondjuk 1-2 napja, akkor még van esély.

Szerintem semmiképp ne irj rá újra, várd,hogy irjon.

2019. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 napja volt a "randi".(már ha ezt annak lehet nevezni kocsiban ülni egy kihalt területen)
2019. aug. 13. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor írj rá mégegyszer, veszíteni valód nem sok van. Aztán ha nem reagál rá, akkor ennyi :(
2019. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!