Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más férfi is úgy tapasztalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is úgy tapasztalja hogy a mai 20-22 éves lányok gyerekesek, éretlenek, nem lehet velük komolyabb témákról beszélgetni és nincsenek önálló gondolataik?

Figyelt kérdés
Műkörömről, fodrászról, szoláriumról tudnak beszélni, de normális (hétköznapi) témákhoz sokszor nem tudnak hozzászólni. Sokszor nincsenek céljaik és nem tudják mit akarnak az élettől. Több ebbe a korcsoportba tartozó lánnyal való tapasztalat alapján szűrték le ezt és kíváncsi vagyok más is így tapasztalja e.

2019. szept. 17. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem így tapasztalatom. Vannak nagyon értelmes lányok ebben a korosztályban is.

Volt olyan csaj, aki mellett konkrétan egy műveletlen tuskónak éreztem magam, amikor elkezdett beszélni.

2019. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegyik ilyen ebből a korosztályból, rossz helyen keresgélsz
2019. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lazy Lover ***** válasza:
29%
Igen tapasztalom èn is ezt a legtöbb buta mint a föld
2019. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert te is ezeket az agyoncsinosított lányokat veszed észre, nem a szürke kisegereket. Én nyelvtanárként dolgozom, többnyire ezt a korosztályt tanítom, és rengeteg értelmes, céltudatos lány van közöttük, akik a 2., 3. nyelvvizsgájukra készülnek, tanulnak, dolgoznak. Épp ezért nincs se idejük, se igényük a kondi, szoli, fodrász, kozmetikus, körmös, pillás, stb szarra, meg a legdivatosabb ruhák shoppingolására. Csakhogy a fiúk nem nagyon veszik észre őket, mert az ingerküszöbük az instás, tökéletes testű, kinézetű lányokhoz van szokva.
2019. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

És vajon milyen a legtöbb 20-22 éves pasi?

Nem ugyanilyen éretlenek?

2019. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Az a szomorú,hogy a 25-29 évesek is ennyire sötétek.
2019. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Talán a 20-22 éves fiúk jobbak?
2019. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

egyáltalán nem

nagyon nem az én korosztályom már de azt látom hogy felnőtt, érett kész nők akik komoly dolgokat akarnak és nem csak most kezd felnövögetni mint régen a huszonévesek

mintha sokkal érettebbek lennének mint az előző generációk ilyen idősen

2019. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Mindenki a saját környezetének kovácsa. Ha ilyen lányok társaságát keresed, vagy éppen nem keresed másokét, nincs min meglepődni.


Én mondjuk se lányok, se srácok terén nem tapasztalok ilyen felszínességet, hiszen olyan baráti köröket és környezetet alakítottam ki, ahol a téma nem merül ki a fodrászatnál vagy a legújabb autónál.


Vannak felszínes és buta emberek, de nem kötelező velük egy légtérben lenni. Biztos van érdeklődésed és/hobbid, keresd hát meg azokat az embereket, akikkel jól tudod érezni magad és nem húznak le.


20/L

2019. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
30 evesek között is van hasonló
2019. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!