Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16-20 éves lányok! Mit szólnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves lányok! Mit szólnátok, ha egy 30-as,40-es, vagy annál is idősebb férfi össze akarna jönni veletek és közben folyton arról beszélne, hogy egy nő 30 felett már értéktelen. Adnátok egy ilyen embernek esélyt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

A lehető leghamarabb elmennék előle, semmi esélye sem lenne, már az életkora kizáró ok.


18/L

2019. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Rossz helyen tetted fel a kérdést, ide főleg a 'kiöregedett' 20+ felnőtt nők írnak.

A tini párkapcsolatokba írnak a tinik.

Logikus módon.

2019. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A logikát ne keverjük bele, azért ide tettem fel,mert ebben a kategóriában viszonylag sokan írnak.

Az egész dolgot nevetségesnek tartom, azért tettem fel a kérdést.Sajnos többször néztem ilyen undorító, nőket lealacsonyító mgtow videókat.

Ahogy a nőkről beszéltek,az teljesen felháborított.

Mégis?Ezek mondják,hogy ők nem különbek,mint a feminácik?Gyakorlatilag egy és ugyanaz a két mozgalom.Meg ezek azt hiszik,hogy ők 40 évesen is megtehetik,hogy sokszor nem is felnőttel,hanem tizenévesekkel járjanak.Olyan ez,mintha nekik ez járna.

2019. szept. 13. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Korberohognem. Bár én 23 vagyok.
2019. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

#3:

Azok a pasik betegek. Szó szerint. Nem véletlenül nem kellenek egyetlen korosztálynak sem.


Másrészt én az a korosztály vagyok, akinek a gyereke 16 éves. El se tudod képzelni, hogy milyen őskövületnek lát a magam 38 évével.

2019. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a korát nem néznénk a ,,30 felett már értéktelen" mondata mindenképp kizáró ok lenne. Egy ember se értéktelen, függetlenül attól, hogy nő, férfi, 17, vagy 57 éves... (kivéve talán az ilyen agyalágyultakat)


18/L

2019. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem xD
2019. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább azt szokták mondani az ilyenek hogy 25 fölött értéktelen a nő. Meg hogy örüljünk 20 évesen és legyünk boldogok, mert még 5 évig nem vagyunk értéktelenek, most még értékesek vagyunk, és szerintük ez nekünk milyen csodálatos érzés. Hogy még van 5 évünk, aztán ennyi volt, ez szerintük így előny, és minden nőnek jó a sora, hiszen van össz kb 5-10 éve míg értékes. Így szoktak udvarolni: Gyönyörű vagy most még 5 évig, aztán értéktelen leszel. És azt gondolják hogy ez a nőknek így bók. Én nem tudom van e egyáltalán agyuk az ilyeneknek.
2019. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Egyetlen egy bajom van ezzel.Azt jelenti ki,hogy 30 felett a nők értéktelenek.Vagyis ezzel a mondatával azt mondja,hogy az édesanyák,nagymamák azok.Nők nélkül azért eléggé elvesznének a férfiak,és azért elég túlzás ez a kijelentés,sőt eléggé felháborító.

Én például édasanyámat és nagymamámat nem a kora alapján ítélem meg,hanem a személyisége alapján.Elég öreg hiba ez.

2019. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!