Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Benneteket zavarna, ha ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavarna, ha ismerkedéskor a férfi folyamatosan az exszeit szidná, panaszkodna rájuk?

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez a fajta férfitípus, először ledegradálja az elődeidet, téged magasra emel, "nyomot hagy benned", majd tovább áll, te pedig be állsz az exek sorába.

Viccet félretéve, mi a francért foglalkozol ilyen emberrel? Ha vkivel ismerkedem akkor őt szeretném megismerni, nem pedig a sérelmeimet rázúdítani vkire. Ez az ember nem találta meg "önmagát" s mindig másra tolta a felelősséget, melyet most büszkén ecsetel. Szerintem azt te is tudod, h egy párkapcsolat ha működik, ha nem, az két emberen múlik. Felesleges szidni a másikat. Elmúlt, tulvagyunk rajt nem? Vagy még sincs rajt túl? Mit eszel az iylen fószeren?

Keress inkább érzelmileg normális hapsit.

32f.

2019. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de ez egy jel arra, hogy nem áll készen egy komoly kapcsolatra, és én ezt tiszteletben tartanám.
2019. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most az jobb lenne, ha agyondicsérné őket? :D
2019. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,mert szakitáskor velem is ugyanezt tenné, ugyanigy szidna az utódomnak.
2019. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez fordítva miért elfogadott...?
2019. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as: Nem kell agyondicsérni, de lehet korrekt hangnemben beszélni róluk (ha már muszáj).


Amúgy igen, engem zavarna. Egyszer álltam le olyannal, aki az exét szidta, ki is derült pár hónap múlva, hogy egy szar alak.

2019. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavarna, ha így írná le, mint ahogy te azt, hogy "exeit".
2019. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt minden ami az exekkel kapcsolatos.


Az a múlté az akkor volt, egymással kell törődni és foglalkozni nem azokkal akik voltak.

2019. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!