Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna egy olyan férfi, aki egész nap folyamatosan eszik?

Figyelt kérdés
Imádok zabálni, nagyon nagyon sokat és finomakat kajálni. Ez a lételemem. Na persze ez nem azt jelenti ,hogy mindenféle szemétkaját össze-vissza eszek, a minőségre nagy hangsúlyt fektetek, megadom a módját. Nálam mindig is ez a legfontosabb, hogy mit egyek, muszáj is erre figyelnem, mert egy ideje van egy elég komoly gyomorbetegségem, ami bizonyos korlátok közé szorít. Milyen ironikus nem igaz, egy embernek akinek az evés a mindene, pont a gyomrába csap bele a mennykő. A lényeg, hogy nyavalygás helyett, igyekszem ugyanolyan teljes életet élni, mintha nem lenne semmi bajom, nyilván kicsit muszáj megváltoztatni az étrendem ,de így is megtalálom a finomakat. Nyelési nehézségeim miatt jól megrágok mindent, így elég lassan eszem, meg mennyiségben is sokat kajálok ezért eszem kb. egész nap folyamatosan, hízni nem tudok, akármennyit eszem.
2017. dec. 28. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Az életmód váltás alapja is a napi ötszöri étkezés.

Legalább együtt ehetnénk kímélő, egészséges ételt. Nem kell külön főzni.

2017. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Zavarna.
2017. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"a kapcsolat sorsát pedig most egy ország találgatja."

Ez nem irónia hanem következmény bocsi..

2017. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát én nem napi 5x eszem, hanem még annál is többször.


Régebben sem ettem kifejezetten egészségtelen dolgokat, akkor is fontos volt a minőség számomra. Szóval hogy ez miért alakult ki, annak az okát nem tudom. Mondtak nekem már mindenfélét, hogy kiváltó ok lehet a stressz, dohányzás, alkohol, zsíros ételek, édességek túlzásba vitt fogyasztása, de ezek közül rám egyik sem volt sosem jellemző.

2017. dec. 28. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha kulturáltan, igényesen étkezel, nem eszed le magad, nem lesz koszos a ruhád az evés során, nem szórod tele morzsákkal a padlót, akkor szánomra nem lenne akadály.
2017. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindig is kulturáltan ettem, részemről ez természetes.
2017. dec. 28. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha a férfinek az evés lenne a szabadidős tevékenysége, így sok közös program vagy másképpen eltöltött idő kiszorulna a napjainkból, a folyamatos "mi ettünk és mit fogunk enni" kérdés miatt.
2017. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem a csajodtól várod,hogy megfőzze,hanem megcsinálod magad,akkor semmi gáz.

Ja,és cseréljünk anyagcserét. :DDDDD

2017. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rengeteg tevékenységgel meg programmal elfoglalom magam (közben is lehet enni).

Amúgy én nem várom el senkitől, hogy kaját készítsen nekem, én minden meg tudok csinálni magamnak, vagy ha más nem, rendelek.

2017. dec. 28. 19:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Két esetben zavarna: ha ezt a kajamennyiséget mindig nekem kell a feleségeként megvennem és megfőznöm és ha én is mindig lennék cipelve enni és rám lenne erőltetve az evés.


Amúgy meg egészségére, azt hamizik és annyit, amennyit akar, ha nem látszik rajta annyira.:) Még örülnék is, hogy mindig vevő a főztömre, ha valamivel meglepem és ha sok nekem egy adag, pusztítja az enyémet is.:P

2017. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!