Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes összejönnö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes összejönnöm egyetemi csoporttárssal?

Figyelt kérdés
Folyton azt hallom haverjaimtól hogy "házi nyúlra nem lövünk". De most az a helyzet hogy egyik lány barátom mintha többet akarna, és igazából és is bírom őt. De egyrészt nem tudom hogy barátságnál többet akarok-e, másrészt meg nem tudom mennyire jó ötlet összejönni egy évfolyamtárssal. Kb folyton vele lennék és nem biztos hogy lenne-e miről beszélnünk. A másik dolog meg az hogy nem biztos hogy tudnék így a tanulásra koncentrálni. Mert egy elég nehéz szakra járok és így szingliként is alig van időm. Mit gondoltok? Előre is köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 19. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2019. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát például attól is tartok, hogy ha nem működne akkor meg utána folyton összefutok vele.
2019. szept. 19. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez a lehetőség fennáll, de ha kulturáltan tudtok kommunikálni, nem lesz ciki. Ezt a szabályt inkább olyan munkahelyen szokták alkalmazni, ahol szeretnél megállapodni. Az egyetem csak pár év, kibírjátok, ha nem sikerül. Amúgy ismeretségi körömben majdnem minden pár az egyetemen jött össze, igaz, nem mindenki volt csoporttárs, inkább egy évfolyamon voltak stb. De akkor is érdemes megpróbálni szerintem.
2019. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik, megpróbálhatjátok. Vesztenivalód elvileg nincs.
2019. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!