Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hátrány ha vidéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrány ha vidéken 35 évesen anyukámméknál élek? Igaziból több helyen dolgozok, de ha külön költöznék le kéne mondani a cigiről, a kocsikázásról stb.

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 11:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

De van. Pont ahogy otthon is illik beszallni a rezsi és kaja rád eső részével, szóval máris szinte ott vagy mintha sajatod fizetned.

Ha te 300 ezerből nem tudsz megelni, akkor túl sokat cigizel, es túl sokat kocsikazol, éretlen es pénzügyileg is felelőtlen vagy.

2019. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Saját anyám talán nem fog tőlem pénzt kérni
2019. szept. 22. 13:07
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak én gondolom úgy, hogy itt nem az a fő probléma, hogy a szülőkkel él?
2019. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Saját anyám talán nem fog tőlem pénzt kérni"



Tehát anyádat zsigereled ki anyagilag és gondolom ő is főzőcskézik, mosogat, mos, takarít rád.

300ezret keresel és egy kevéske összeget is sajnálsz rá!!

Inkább bagóra költöd.

Undorító élősködő az ilyen. Gondolom, ha ő bármit kér te csak nyígsz. De komolyan, az ilyen embernek nincsen lelke? Az anyád is ember, ÉRZŐ LÉNY.

2019. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
70% Nem, én rendesen felhúztam magam rajta, mert van ilyen rokonom is. Folyamatosan problémázik, hogy jaj a nők így úgy, miközben az anyja csak egy cseléd és atm automata számára. Szerintetek az ilyen hogy fog bánni a nőjével?
2019. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Saját anyám talán nem fog tőlem pénzt kérni

Talán nem kérnie kellene, hanem magadtól fizetni a részed.

Most rávagnám hogy troll vagy, de sajnos elég sok hozzád hasonló parazita van.

2019. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény anyukádnak biztos hátrány. Ennyi idősen már iskolás gyerekem volt, nem anyámon élősködtem.
2019. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

13-as: nem, itt ennél nagyobb gondok is vannak.


Attól függetlenül, hogy nem sokaknak esett le, hogy iróniából írtam, hogy minden vágyam egy kérdezőhöz hasonszőrű csávó.

2019. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha van sok pénzed, nem érdekli őket.
2019. okt. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hatrany, de nem ismerjuk elegge a reszleteket. Amugy 300bol mar meg lehet elni cigivel autoval is, de ha egyedul vagy es ott az auto akkor nem biztos hogy fogsz tudni felretenni.
2019. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!