Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők mi az, amit a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők mi az, amit a nők vonzónak találnak egy férfiban, ha ismerkedésről/első találkozásról van szó?

Figyelt kérdés

Amire kíváncsi vagyok, mi az ami vonzó?

Külsőleg:

Belsőleg:



2019. szept. 25. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Számomra


Külső: sportos, enyhén izmos, rövid hajú

Belső: egészséges mozgásban gazdag életmód, nem iszik alkoholt, nem dohányzik, hűséges, tisztelettudó, segítőkész, motivált, mindent meg lehet vele őszintén és nyíltan beszélni, szeretne családot alapítani, nem önző-egoista-agresszív-energiavámpír, házimunkából felében kiveszi a részét, megfelelően tudja kezelni a pénzt, vannak céljai...stb.

2019. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
UI.: Kimaradt a külsőnél, hogy legyen 165 centinél magasabb.
2019. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem lehet így leírni, nincs konkrét recept erre, a kisugárzása passzoljon az enyémhez az a lényeg, a külsejében pedig legyen valami ami megfog.. hogy példát is mondjak: egyik srácban az tetszett meg, hogy kis huncut mosolygós szeme van, egy másiknak meg pont a mosolya fogott meg nagyon.. szóval lényegében mindenkinél más. az összkép legyen jó
2019. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Külsőleg:

Ápolt, ad az öltözködésére (nem azt jelenti, hogy divatmajom, hanem azt, hogy nem szakadt cuccokban jár), férfias külsejű (nem kövér, nem pálcika, van rajta izom is), átlag vagy annál magasabb, akninek jól áll, annál a rövid szakáll, vagy borosta.


Belsőre:

Első találkozásnál ezt annyira nem ismered ki. De beszéljen választékosan, legyen udvarias és kedves, legyen határozott, de ne nyomuljon bunkó módjára, legyen egyedisége.

2019. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Intellektusa, maximális ápoltsága. Sajnos nincs ilyen.
2019. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Külső: valami fogjon meg benne. Nincs ideálom, nem tudom leírni, de ha valaki megfog, akkor egyből vonzónak tudom találni. Szép szem pl., mély tekintet.

Alkatilag sportos, izmosabb, lehet egy kicsit macisabb, de ne zsíros legyen, mindenképpen fitt-szerű. Nagyon vékony fiúkat én szintén nem preferálom.


Belső: intelligens, őszinte, hatáeozott, ambíciózus, és szarkasztikus, humoros, érti az én poénjaimat is viszonozza is azt, tehát van egy kémia köztünk. Ha ezek megvannak, akkor nagyon jó esélye van.

2019. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyilván csak a saját részemről, ízlésemről tudok nyilatkozni... olyan, hogy nők mint kollektív halmaz mit gondolnak, nem létezik, mert nem vagyunk egyformák.


Külső:


-szép mosoly

-szép szemek; fejformához illő

-rendben tartott, jó frizura (itt nem az metroszexuális ecsetfejre gondolok, meg egyéb "divatos" hajakra, régimódibb is lehet a frizura, ha jól áll neki)

- igényes, testalkathoz illő, stílusos, önazonos öltözködés - az nekem pluszpont, ha picit elegánsabb napközben is, mint a póló-farmer-sportcipő szentháromság... nem arra gondolok, hogy öltönyben járjon, inkább olyan lezseren elegáns stílusra. Illetve ez a Lenny Kravitz-esebb rocker stílus még bejön. Nem teljes csupaszra borotvált mindenhol (nekem pl. tetszik egy szőrös láb, szőrösebb mellkas) + tudja, hova hogy illik felöltözni; nem fél a kiegészítőktől

- szép, mélyebb hang

- mindegy, hogy van szakálla vagy borotvált, de illjen a fejformájához, ill. szakáll esetén ne ilyen csöves hatású legyen, sem Tolsztoj-os / nagypapis, ill. ha hülyén nő a szakálla, foltosan, akkor inkább borotválja le


Belső:

- humor

- intelligencia

- olvasottság, tájékozottság

- figyelmesség, udvariasság

- van benne egy bizonyos szintű magabiztosság (az még aranyos tud lenni, ha picit félénk... az nekem már nem, ha alig lehet belőle kihúzni harapófogóval valamit, vagy kislányosan pillog-nyökög egész végig)

- van véleménye a dolgokról, határozott, nem változtatja meg a véleményét minden szíre-szóra, nem tőlem várja el, hogy megmondjam, mit gondoljon

- érdeklik a művészetek

- tud lelkesedni dolgok iránt, nem savanyú

2019. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Külső

- magasabb legyen nálam (én 173 cm vagyok)

- sportos, de azért ne az edzés tegye ki az egész életét

- jól ápolt, jól öltözött (itt nem a márkát értem hanem hogy a ruhái tiszták legyenek, jó legyen a megjelenése, alkalomhoz illően legyen öltözve)

- haj, szem mindegy

- ne legyen szakálla és bajusza


Belső

- figyelmes

- udvarias

-legyen jövőképe

- legyen humora, én értem és szeretem is a tréfát (persze ha az nem sértő)

- lehessen vele beszélgetni sokféle témáról (irodalom, utazás, kultúrák, üzlet, akár még informatika is)


Ha ezek megvannak akkor akár hosszabb távon is el tudok képzelni vele valamit.

2019. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8-és ha nem magasabb mint te, hanem egyforma magasak vagytok, akkor nincs esélye?

(persze, ez akkor érvényes, ha mondjuk 165+ cm magas vagy)

2019. szept. 25. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Sajnos nincs esélye. Szeretek magassarkút hordani, szóval legalább 10 centi különbség kell.
2019. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!