Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap talizok először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talizok először a fiúval. De hallottam ilyen első találkozásról elég sok dolgot. és az valóban előfordulhat h merevedése lesz neki? Olyankor mit lehet tenni? Vagy én nem veszem észre? Zavarba lehet hozni?

Figyelt kérdés
ő 15, és én is :)))
2011. aug. 31. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, és az is előfordul, hogy beránt egy bokorba és megdug..légy óvatos!
2011. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te nem veszed észre. ha ül akkor úgy ül h ne látszódjon ha sétáltok az nehezebben . nehéz álló fasszal úgy sétálni h ne legyen feltűnő ^^.
2011. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hehehh:) köszönöm utolso válaszolo:)!
2011. aug. 31. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
miért ha laza nadrág akkor észre sem lehet venni , amúgy meg attól függ hogy kiteszed az árút :D
2011. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen aranyos, hogy először találkozik egy fiúval és már azon jár az esze, hogy lesz-e merevedése a srácnak :D Látom önbizalom az van. XD
2011. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem azéééééért :$naa.. :D csak annyi mindent hallottam már :O h félek..hogy mi van.. ha.. :OO.. :/ szoval értitek:D


a-aa! nem rakok ki semmit !: ) meg szolidan öltözködök amugy is:))!

2011. aug. 31. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valami megjegyzést teszel rá, biztos zavarba jön :DD
2011. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

addig örülj míg felizgul rád pedig még csak hozzá se nyúltál. Ha hozzányúlás után se történik meg akkor ott már nagy a valószínűsége hogy bajok lesznek...


Mit lehet tenni? Miért mit akarsz tenni?


Ha magához szorít szorosan, akkor biztos észreveszed. Ha rákérdezel meg több mint valószínű hogy zavarba jön.

2011. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!