Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelentenek ezek a jelek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek a jelek? Vagy én képzelem csak be?

Figyelt kérdés

Pár hete van nálunk egy elég csinos új kolléganő. Velem eddig nem beszélt, inkább a többi csajjal vagy a főnökkel. Mostanában azt csinálja, hogy folyton néz és mosolyog vagy elkapja a szemét. Ebédnél is ha a többiek végeznek, de én még eszek, akkor ott marad velem, akkor is ha már nem eszik. Sokat nem beszél, inkább engem kérdezget. És bármi vicceset mondok, mindig nevet vagy mosolyog. Ja és amúgy van pasija. Máskor meg van, hogy köszönni se köszön vagy rám se néz.

Most ez mit jelent? Bejövök neki?


2019. szept. 26. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedni/barátkozni próbál, hisz veled eddig nem beszélt.
2019. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedik. A mosoly mögött nem biztos hogy tetszés van. Ha mégis, nem biztos hogy akar tőled valamit. Mindenkinek több ember tetszik, de ha párunk van és szeretjük azt, nem dobok el mindent mint egy dilettáns hülye.

Nyilván szimpatikus vagy neki, bár ha megtudja hogy gondolkodsz...... :DDD

2019. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!