Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a "jól elvan" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "jól elvan" és a nem tervez előre rosszat jelentenek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú tinderen ismerkedtünk meg,egy hónapja kb 4szer randiztunk, és az utolsó randi alkalmával lefeküdtünk. Miután lefeküdtünk megkérdeztem, hogy akkor most hogyan tovább és az volt a válasz hogy ő nem tervez előre, spontán, elvan majd alakul. Kérdeztem még, hogy akkor most el fog-e tűnni, erre azt mondta, hogy nem tudja ő jól érzi magát velem, de lehet hogy 1 vagy 2 hét múlva ő vagy én azt mondjuk hogy nem . Még azt is hozzáfűzte hogy nem csak megfektetni akart és kész. Viszont kétségek közt hagyott és nem tudom mit tehetnék, mert nyomulni se akarok viszont nagyon tetszik. Légyszíves adjatok tanácsokat!

2019. jan. 27. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Legközelebb legyen egyértelmű, hogy kapcsolatot keresel vagy pár egészségügyi dugást.

32/f

2019. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

"...az volt a válasz hogy ő nem tervez előre..."

"...erre azt mondta, hogy nem tudja..."

"...de lehet hogy 1 vagy 2 hét múlva ő vagy én azt mondjuk hogy nem..."


"Még azt is hozzáfűzte hogy nem csak megfektetni akart"

Aha, jah. Több sebből is vérzik ez a kijelentés, pl a fentebb megemlített három kiemelt félmondatból.

Ez a tipikus 'több vasat tart a tűzben', aztán majd választ az egyik közül.

2019. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen egyertelmuen közölte, hogy nem tervez kapcsolatot. Most persze bizhatsz abban, hogy olyan ellenállhatatlan vagy, hogy képtelen lesz élni nélküled, de én nem élnem magam ebbe bele.
2019. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Kb. így fordítanám le:"A többi csajjal még nem dugtam, de meglátjuk, melyikőtök a jobb. Akivel jobban kijövök, az lesz megtartva dugni"
2019. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Csak azt, hogy ez egy problémás fiú. Ha meg akarod tartani, akkor sokat kell pedálozni majd.
2019. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb kapcsolat is úgy kezdődik, hogy a két fél összejön aztán majd vagy 2 hónapig vagy 20 évig esetleg míg meg nem halnak együtt maradnak.4 randi után én se gondoltam arra, hogy egyszer férjhez megyek a páromhoz.Jol éreztük magunkat,tetszettunk egymásnak de nem voltak nagy terveink.Megis 13 éve együtt vagyunk.
2019. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Kislány! Te ennyire nem értesz a szóból? Pontosan elmondta, hogy mi a szitu.
2019. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen több is a praxisomban.

Ugyan sosem ezt tettem, de neked azt tanácsolom, hagyd ott mielőbb.

Egyértelműen nem érez semmit, és nem is akar kapcsolatot, csak szórakozni (nagyjából mindegy, kivel).

2019. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jan. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, Kérdező?
2023. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!