Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok úgy hogy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy hogy társkeresőn vagy bárhol megismertetek valakit és még sok idő elteltével is eszetekbe jutott?

Figyelt kérdés
Közben már kapcsolatotok is volt mással,több idő telt el, de emlékeztetek rá, arra hogy mennyire tetszett és milyen jó volt vele. Milyen jó érzés volt a közelében lenni.
2019. szept. 30. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, azóta fentebb van a mérce, nem tudtam, hogy huu van ilyen is, akivel ennyire egy hullámhosszon vagyunk. Úgy érzem soha nem találok olyat.
2019. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, volt ilyen. Ami érdekes,hogy sosem találkoztunk a sráccal (nem társkeresőn ismerkedtünk meg,itt, a gyk-n). Többször beszéltünk telefonon is.Még fotót sem láttam Róla, mégis hónapok múlva is eszembe jutott,és sajnáltam,hogy nem jutottunk el legalább a találkozóig.
2019. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, jó kis mese előadás volt , kesőn , de rájöttem, mai napig eszembe jut, mi lett volna ha , almodozni jó. ;)
2019. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem társkereső, élőben ismertem meg, kétszer randiztunk, semmi más nem volt. 1,5 év telt el, nem volt közben kapcsolatom, de kb 3 hónapja jutott eszembe, addig nem is gondoltam rá, viszont mostanában eléggé hiányzik. Ő is, meg az is bennem van, hogy vele tökre összeillenénk, és komolyan félek, hogy nincs mégegy ilyen fiú, akivel ennyire passzolnánk (vagy ha van is, nem fogunk találkozni, és/vagy nem tetszek neki).
2019. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!