Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a kolléganőm mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a kolléganőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon hogy tetszik,élvezem a társaságát.Többször is volt olyan hogy én vittem volna haza,de valami keresztül húzta,vagy neki vagy nekem tovább kellett bent maradnom,de legközelebb ha egyszerre végzünk én viszem haza.
2019. okt. 1. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Olvass szépirodalmat.
2019. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

szilvásgombócot, mert azt szeretem:)


Amúgy meg hajts rá és tedd magadévá.

2019. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
ALAP, hogy nem kezdünk munkatárssal!
2019. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha alap lenne, hogy nem kezdünk munkatárssal, akkor apám sem létezne. :-)


Ha cégszabályzat nem tiltja, lehet kollégák között is több, csak figyelni kell, hogy ez ne menjen a munka rovására, akkor se, ha rosszul sül el.

2019. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap? Ugyan!
2019. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Vidd haza es rakd meg alaposan.
2019. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha cégszabályzat nem tiltja"


A cégszabályzat ilyet nem tilthat, mert ez magánügy. Olyan előírás lehet, hogy pl barátnő/feleség stb nem lehet beosztottja a másiknak de akkor sem bocsájtható el egyik fél sem.

2019. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kirúgásról nem volt szó, de amit írtál is, főnök-beosztott, lehet emiatt áthelyezés esetleg.
2019. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én olyan tartós munkahelyi kapcsolatokat tudok, ahol ilyen konfliktus nem állt fenn, szóval vagy teljesen más részlegen dolgozók jöttek össze, vagy azonos munkakörben lévő közvetlen kollégák, és nem volt alá-fölé rendelt szerep.


Egyet tudnék mondani, ami alá-fölé rendelt munkaviszony volt, ráadásul elég magas vezetői szinten, szakítás után a beosztott a konkurenciához ment dolgozni, ennek meg más kockázatai is vannak.

2019. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!