Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha a kolléganőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a kolléganőm azt szeretné, hogy együtt készítsünk el egy ételt nála vagy nálam akkor többet akar mint barátság?

Figyelt kérdés
Érdeklődött, hogy melyik a kedvenc ételem és miután közöltem válasza az voly, hogy ő elkészíti nekem.

2019. jún. 7. 17:01
 1/9 Riki miller válasza:
54%
Gyakori, hogy az emberek azzal próbálják védelmezni az előítéleteiket, hogy ösztönöknek nevezik őket.
2019. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Talán igen, talán nem. Az is lehet hogy többet akar, de még nem rögtön a főzőcskés alkalommal. Igazából te mit olvasol ki eddig a viselkedéséből, jelzéseiből?
2019. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán értem!

Azt mondta, hogy elkészíti neked és...?

Ebben nincs semmi, legfeljebb szimpátia,vagy barátság.

Ellenben ha azt mondta, hogy gyere fel hozzám, megfőzöm neked a sztrapacskát, vagy felmegyek hozzád és főzünk egy akármit, annak szerintem van esélye, hogy többet akar.

Döntsd el, hogy kell e neked komolyan ez a nő, érdemes e belebonyolódni, mert a munkahelyi kapcsolatok nagyon kellemetlenek tudnak lenni, ha zátonyra futnak!

2019. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én, ha csak egy barát valaki, akkor azt mondom neki:

Legközelebb ha főzök, hozok neked egy adagot.


Össze akar veled gabalyodni, a többi csak a körítés, hogy ne nézd qrvának.

2019. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Te nem vagy férfi...szégyen...nekem ég a pofám miattad!
2019. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Én még olyat nem hallottam, hogy egy nő csak úgy barátilag akar főzni egy férfinek kettesben valamelyikük lakásán.


Szóval igen, többet akar. Szóval ne lepődj meg, ha a vacsora és az azt követő borozás után az ágyban találjátok magatokat.

2019. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy qurd meg
2019. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen :)) ha magamból indulok ki ez egy jel arra h többet akar

Nálam is volt ilyen eset.

És hat igen ...idegeneket meg akitől semmit nem akarnék nem hív meg az ember az otthonába.

2019. jún. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha neked ez nem teljesen egyértelmű, akkor a fejedben van valami komoly baj.
2019. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!