Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem remeg meg a szívem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem remeg meg a szívem, amikor azt olvasom, hogy egyesek már nem akarnak magyar emberekkel párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hol a magyar összefogás? Veszélyben a népünk jövője...
2019. okt. 8. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A népünk jövője pont a magyar emberek mentalitása miatt van veszélyben. Órákig tudnám sorolni, hogy mennyi mindenhez állnak szörnyen és undorítóan hozzá a magyar emberek. Kezdve mondjuk a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" gondolkodásmóddal, hogy akinek több van az rohadjon meg és biztos lopott csalt hazudott. Az örökös panaszkodás, a semmi se jó, a milliós autóval rohangálunk a Balcsira de itt nem lehet megélni baromsággal. Fizetéskor 1 hét alatt elveri minden pénzét státusszimbólumokra, felveszi a személyi kölcsönt a gyerek ballagására. Felszállsz a buszra és hallgatod ahogy a nyuggerek próbálják egymást túllicitálni, hogy kinek az unokája lesz orvos meg ügyvéd mert ő ezt már óvodás korában meg tudja mondani. Meg hogy a Julika lánya is mekkora kva. Imádom Magyarországot, büszke vagyok rá, hogy ide születtem, itt képzelem el az életem. De a magyar mentalitásnál és ostobaságnál kevés taszítóbb dolog van, nagyon kicsi azoknak a köre akik normálisan gondolkoznak és nem ők maguk teszik tönkre a saját életüket a saját hülyeségükkel. Elég csak azt megnézni, hogy melyik az a réteg akik miatt a fidesz még mindig hatalmon van mert meg lehet őket venni 2 kiló krumplival meg pár Erzsi utalvánnyal, migránsozással, keresztényezéssel pedofil papok prédikációival megerősítve. Ha az emberek többsége egy ilyen kormányt támogat és képtelenek észrevenni a valóságot vagy tájékozódni az sokat elmond egy ország lakóiról.
2019. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz mi külföldön vagyunk, de pont most mondta egy lány hogy ő már megfogadta nem kezd magyar férfival.

Pedig pont most lett vége egy kapcsolata helyi pasival. Ezekszerint nem istencsászárok a más nemzet férfijai sem...

Mondtam is neki nem attól függ milyen nemzetségű valaki, hanem hogy milyen ember. De mindenki úgy választ párt ahogy akar, nekem 8.

2019. okt. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azok hajtják azt, hogy az XY nációjú pasik mennyivel figyelmesebbek, kedvesebbek stb. vagy az XY nációjú nők mennyivel odaadóbbak, tisztességesebbek stb. akik itthon nem találnak párt és a "nincs egy rendes pasi/nő" mantrát hajtják.

Holott ez nincs így. Igen vannak bunkók, igénytelenek / követelőzők, orrukat fennhordók itthon, de rengeteg olyan ember is van aki nem ilyen, hanem úgymond normális. A külföldinek megvan a "varázsa", tényleg jó összekötni az életed egy olyannal akinek nem érted a nyelvét, nem ismered a szokásaikat?

2019. okt. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Az általánosítás valóban ostobaság és valóban a személyiség az első. Viszont nem tagadhatjuk, hogy van egy általános mentalitása minden népnek, és a magyar mentalitás tényleg elég szörnyű. Én itthon is eleve olyat keresek, aki nem ilyen.


Előtte külföldi párom volt. Attól, hogy elváltunk, nem volt baj a mentalitásával, más dolgok miatt lett vége 12 év után. (Itthon is szétmentem volna egy magyarral ugyanezért)


A nyelv egyáltalán nem akadály, ha van közös nyelvetek amit mindketten nagyon jól beszéltek. Az én párom angol anyanyelvű volt, sosem volt semmi amit ne tudtunk volna megbeszélni akár teljes mélységeiben, és a kultúráját is ismertem. (nyilván, nem középfokú tudással szerencsétlenkedtem, de ez más kérdés. Sokan beszélnek jól idegen nyelveket)


Ami a nép jövőjét illeti: a jövő globális és nincsen ezzel baj. Az a nép marad meg, amelyik minden változás ellenére meg tudja tartani a kultúráját, de tud megújulni is. De ez az izzadtságszagú erőlködés, ami itt megy, az szánalmas. Nem a hátrafelé nyilazásba meg rovásírásba kéne kapaszkodni, ami egy letűnt világ része, hanem a saját múltunkat kéne elfogadni és nem megtagadni. Abból tanulnánk és jó döntéseket hoznánk. Én éltem a kommunizmusban. Az, hogy a jelenlegi vezetés onnan merít és azt próbálja meg demokráciába csomagolva eladni és ehhez az ország nagy része még tapsol is, azt mutatja, hogy nem vagyunk képesek a változásra, haladásra, épülésre. Az az ország a kisszerűségébe fog belefulladni, miközben azt hajtogatja, tiszteletet érdemlünk.

Pedig amúgy szabadságot érdemlünk, de az már senkit sem érdekel. Na, engem igen. Ha magyar párom lesz, nagy piros pont neki, ha nem tipikus magyar. Ha élt kint pár évet, van viszonyítása.

2019. okt. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De miért érzed ezt? Ilyeneket nem szoktál olvasni?:

[link]

[link]

[link]


Így van értelme?

2019. okt. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Már én is gondolkoztam rajta, hogy inkább külföldi barátnőt keresek. Talán ők nem hordják annyira fent az orrukat, nincsenek irreális elvárásaik.


28F

2019. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, javaslom, kezdjed Kínában.
2019. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit aggódsz a magyarság jövője miatt, miközben a bolygón túlnépesedés van, túlfogyasztás van, és inkább az emberiség és az élővilág jövőjéért kéne összefognunk?
2019. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!