Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizol egy pasival. Elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizol egy pasival. Elmondja, hogy szexualpszichologus. Mi lenne az elso benyomasod? Mit gondolnal rola?

Figyelt kérdés

Reszletesebb kifejtos valaszokat is szivesen olvasnek. Akar pozitiv, akar negativ.

Lennenek vele kapcsolatban felelmeid? Ha igen, mik?


2019. okt. 10. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Oszinten? :D

Az lenne az elso gondolatom hogy milyen jo lehet vele a szex :DDD es hogy mennyit tudna tanitani. Es maris vonzobbnak latnam meg ferfiasabbnak.


De ez az en velemenyem.

Bocsi az ekezetekert :D

23/L

2019. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem ellenszenves lenne. Foglalkozzon a saját szexuális életével, ne a másokéban vájkáljon. Onnantól én nem venném komolyan.
2019. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom az lenne,hogy kamuzik vagy tényleg az.

Ha tényleg az, függetleníteném magam attól,hogy csak ezt bármilyen megítélés alá tegyem, összességében nézném,hogy szimpatikus-e.

Ha szimpatikus, nem lennének Vele kapcsolatban félelmeim emiatt, vajon miért is? Nem hinném,hogy hivatásszerűen kezelné a szexuális életünket.

Hülye hasonlat..."suszternek nincs jó cipője" alapon bármilyen lehet a szex Vele...

2019. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem szimpatikus lenne, a pszichológia nagyon szép hivatás. Hogy ő erre szakosodott - Ennek a miértje érdekes lehet, biztosan rákèrdeznèk.


Nem félnèk, hogy ez a kapcsolatban mit jelent - a pszichológus nem kezeli a családtagjait, én nem gondolnám rögtön, hogy "hazahozza a munkát".


30/N

2019. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kicsit olyan, mintha azt mondaná, hogy nőgyógyász :D Azt gondolnám, hogy fura. Félelmeim, hogy tapasztalatom szerint minden pszichológus (vannak barátaim, akik annak tanultak) azért áll annak, mert valami saját bibije is akad, aztán picit foglalkoztatna, hogy vajon hányan lehetnek a fejében és vajon engem is elemez-e valami elmélet szerint... De ha egyébként szimpatikus és érdekes, várakozó álláspontra helyezkednék, szóval végülis nem ezen múlna.
2019. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kezd el kérés nélkül analízalálni részemről se hátrányba se előnybe nem kerülne.:)
2019. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is attól tartanék, hogy analizálni fog és az nagyon nem lenne szimpatikus.
2019. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Én attól tartanék, hogy kamu.

Mutassa meg a diplomáját.

2019. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!