Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy nagyon megtetszett valaki erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Lett valamilyen folytatás?

2019. okt. 12. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszélgettem egy elég érdekes fiúval itt, de az túlzás, hogy megtetszett, inkább csak szimpatikusnak találtam. Pár hónapig leveleztünk, aztán - beszédtéma híján vagy csak meguntuk egymást - vége lett.
2019. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. okt. 12. 17:06
 3/16 anonim ***** válasza:
A gondolkodása megtetszett egy férfinek, leveleztünk egy ideig, volt téma is, aztán hirtelen felszívódott se szó se beszéd. Azóta párszor írt nekem egy-egy válaszom után, persze nem tudta hogy én vagyok a komment mögött, mivel nem válaszoltam neki. Biztos nagyon keres valakit magának és én nem voltam megfelelő.
2019. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, én írtam rá, mert megtetszett a neve meg a válaszai. A megérzéseim helyesek voltak vele kapcsolatban, mert nagyon hasonlóak voltunk. Kétszer randiztam vele, a harmadik sajnos már nem jött össze. Lemondta.
2019. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Volt hát. Egy. Kérdést tettem fel, üzenetben válaszolt. A beszélgetés folytatódott, találkozgattunk sokáig, külön megyében éltünk, összejöttünk és össze is költöztünk. Több mint másfél éve tart, és nagyon sok jó dolgot éltünk már meg együtt.
2019. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Akárhogy is, szerintem ez az oldal a legjobb társkereső. Elég jó élményeket köszönhetek neki. Ráadásul ingyenes.
2019. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5#: sok boldogságot a továbbiakban is! :)

Köszi mindenkinek! Velem egyszer volt ilyen itt, miatta is jöttem vissza az oldalra, de sajnos törölte magát. Adtam volna esélyt annak, hogy akár valami jó is kisülhetett volna belőle. :)

2019. okt. 12. 17:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek innen senkit
2019. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt itt egy Cyan nevű női felhasználó akivel bár személyesen nem találkoztam de egy fitness modellnek képzeltem. Egyszer rámírt és majdnem találkoztunk, csak akkor még túl fiatal voltam csak ő idősebbnek hitt 😓
2019. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

> Nekem volt itt egy Cyan nevű női felhasználó akivel bár személyesen nem találkoztam de egy fitness modellnek képzeltem. Egyszer rámírt és majdnem találkoztunk, csak akkor még túl fiatal voltam csak ő idősebbnek hitt 😓

Vele én is nagyon sokáig beszélgettem, de végül miattam nem találkoztunk.

2019. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!