Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A viszony.hu oldalról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszony.hu oldalról mi a véleményetek? Összejött onnan kapcsolat valakinek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző, hogy "hivatásosok" hirdetnek? (Mert van egy két erre utaló kép)

Nem nagyok egyes hölgyek igényei az adottságaikhoz képest?

Meg engem nagyon meglepett, hogy mennyi "kielégítetlen",-sokszor házas- háziasszony van fent, akik nem kertelnek, és egyből kijelentik, hogy erotikus kapcsolatot keresnek.


2019. febr. 20. 05:04
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem próbálnék ki ilyen oldalt, egy ismerősöm használta. 1-2 randi volt, egy nő összejött neki.


"Mennyire jellemző, hogy "hivatásosok" hirdetnek?"

Ez minden oldalra jellemző, ami szexel kapcsolatos.


"Nem nagyok egyes hölgyek igényei az adottságaikhoz képest?"

Ez is jellemző minden oldalra, meg úgy összességében a nőkre.


"Meg engem nagyon meglepett, hogy mennyi "kielégítetlen",-sokszor házas- háziasszony van fent, akik nem kertelnek, és egyből kijelentik, hogy erotikus kapcsolatot keresnek."

Szintén jellemző, attól függetlenül, hogy a nőkre jellemzőbb, hogy előadják a szende szüzet, de nem azok.

2019. febr. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Én nem vagyok ott fenn, úgyhogy az előttem szóló Úriember válaszai rám nem mérvadóak... meg azokra se akik szintén nincsenek ott fenn...;)
2019. febr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: A jelenlévők mindig kivételek! :D
2019. febr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nagyreszuk prosti, másik részük kamu.

Nők igen ritkán keresnek csak dugopajtit

2019. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

#4

Az ilyen oldalak lényege pontosan ennyi. A naiv férfiakat pénzzel lehúzni, akik nem tudják, hogy a nők 99%-a nincs rászorulva arra, hogy neten fogjon szexpartnert magának. A fennmaradó 1% pedig prosti.

2019. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok és nem hivatásos. Ennek az oldalnak pont az a lényege, hogy kapcsolatban/házasságban élnek. Szeretőt keresek, nem szexpartnert a kettő között azért van egy árnyalatnyi különbség.
2019. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6. válaszoló!


" Szeretőt keresek, nem szexpartnert a kettő között azért van egy árnyalatnyi különbség."


Miért mi a különbség? Különben is szereintem nincs is olyan kategória. Alkalmi és tartós sexpartner kategória van, szerintem. de mindegy is mert a sexpartner kifejezés a nők kb. 70%-nál fel volt tüntetve. (Amin én nagyon megdöbbentem) És a bemutatkozó szövegek is erre utaltak.

Öszintének lényegretörőnek tartom az ilyen bemutatkozásokat , viszont azért nem értem, hogy egy nő hogy alacsonyodhat le ilyen szintre? Ennyire ki kiéhezettek a f.x után?


Meg azokat a műmájereket sem értem akik egy férjezett-gyerekes nővel akarnak kavarni.

2019. febr. 20. 10:29
 8/10 A kérdező kommentje:

A sexpartnerkeresőkön lévő nőknél, nincs semmi szégyenérzet, hogy ennyire kinyilvánítják az ösztöneiket? Vagy annyira kiéhezettek már a pélóra?


Most nyilván egy része hivatásos, de amatőrként regisztrálva, de ezres nagyságrendben vannak olyan nők akik saját képpel, névvel vállalják, hogy csak alkalmi- vagy állandó sexpartnert keresnek.

És ami a legmegdöbbentőbb, leírják, hogy házasok is egyben. Ennyire kiéhezettek már a pélóra?

Egyáltalán semmi félsz nincs bennük, hogy simán kitudódik az egész? Többség ilyen háziasszony karakter.

Hová sülyed még a világ? Visszamegyünk az állatvilág ösztönszintjére?

Nekik ez jelenti a boldogságot, hogy alkalmi bájgunárokkal kamatyoljanak, akik azt mondanak nekik amit akarnak hallani? Mert szerintem ezzel nagyon megalázzák magukat.

2019. febr. 20. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:

"Öszintének lényegretörőnek tartom az ilyen bemutatkozásokat , viszont azért nem értem, hogy egy nő hogy alacsonyodhat le ilyen szintre? Ennyire ki kiéhezettek a f.x után?"

"A sexpartnerkeresőkön lévő nőknél, nincs semmi szégyenérzet, hogy ennyire kinyilvánítják az ösztöneiket? Vagy annyira kiéhezettek már a pélóra?"


Kérdező, térj már vissza az #1-es válaszomhoz. A nők pont ugyanolyanok, mint a férfiak. Ha a férfiaknál nem lepődsz meg a pncuhiányon, akkor a nőknél se lepődj meg a f.x hiányon.

2019. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy miért nem lehet leírni a szexpartnert normálisan. Mi az, hogy s"sexpartner"? :D
2019. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!