Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több lánnyal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több lánnyal ismerkedni egyszerre elítélendő?

Figyelt kérdés
Szerintem nem az, nem vagyok egy Casanova, de amíg több randin nem vagyok túl valakivel, addig nem érzem, hogy abba kellene hagynom a másokkal ismerkedést. Persze, ha komolyra fordul a dolog, akkor nyilván a többieknek ezt megmondom, hiszen nem az a célom, hogy bárkit is átverjek. Érdekelne viszont mások véleménye is a témában (férfi, nő egyaránt). Előre is köszönöm!

2019. okt. 15. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Nem, a nők is ezt csinálják hogy megtalálják a számukra megfelelő párt. Viszont ha van valami komolyabb akkor ne tessék ámítani a többieket.
2019. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hát az ismerkedés lehet szimplán baráti is.
2019. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!