Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek az esetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek az esetek haverjával? Nem lenne furcsa érzésetek?

Figyelt kérdés
Az exbarátom egyik haverja próbálkozik nálam, már régóta ismerem, már azelőtt is ismertem mielőtt az exemmel összejöttünk volna, mindig szimpatikus volt, de sosem néztem rá úgy, nem tudok elvonatkoztatni attól hogy ő az exem haverja, ez normális?
2019. okt. 19. 23:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi *exetek haverjával
2019. okt. 19. 23:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez függ attól hogy az exeddel mennyi ideig voltal egyutt, es mikor lett vege.


Egyebkent TELJESEN TABU, es az exed haverja meggazabb hogy a haverja excsajara nyomul..

2019. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Onnastól, hogy én együtt vagyok valakivel az összes haverja csak egyszerű haver meg kisöcsi nekem. Szerintem nem lenne az az isten, hogy utána bármelyikőjükre is párjelöltként tudjak gondolni. Ha valakire hónapokig, évekig szigorúan barátként tekintesz akkor abba nem nagyon lehet visszahozni a vonzalmat vagy azt, hogy romantikus érzéseket keltsen benned.
2019. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jönnék.
2019. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem ez ilyen "becsületkódex" dolog, holott nem ronda a párom haverja(ha a párom válna az exemmé arra értem)
2019. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem egy barátnőm összejött az exemmel és kicsit sem zavar. Mondjuk mi szépen váltunk el, jó viszonyban vagyunk. Nekünk nem működött, nem véletlen nem vagyunk már együtt, én nem értem ezt a hisztit már bocsánat, miben sért ez engem? Tudom, hogy mikor velem volt nem volt köztük semmi, nem is találkoztak csak 2x és akkor se szimpatizáltak. Túl vagyok rajta, szeretném ha boldog lenne, hogy éppen egy barátnőmmel az? Hát ez tök, mert a barátnőm is szeretném szintén boldognak látni. Miért zavarna két ember boldogsága, az exem boldogsága, 2 év után már rég túl vagyok rajta, ha valakit ez zavar nála van a baj szerintem. Nem a birtokom a exem sem kapcsolatban, sem azután.
2019. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!