Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti összejönnétek egy olyan lánnyal akinek ilyen furcsa hobbija van?

Figyelt kérdés
Hogy állatcsontokat, koponyákat gyűjt. Illetve, ha úgy gondoljátok, hogy első sorban nem ezen múlna a dolog akkor mégis inkább pozitívnak vagy negatívnak gondolnátok?

2016. szept. 10. 23:20
1 2
 1/18 Dreamer88 ***** válasza:
Őszintén szólva furcsa lenne, de ha személyiségileg összeillünk akkor persze hogy összejönnék vele.
2016. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én pl ásványokat gyűjtök. nincs azzal semmi
2016. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Felőlem meggymagot is gyűjthet, ha jól érezzük egymást.
2016. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is gyűjtögettem egy időben, szóval semmi kifogásom ellene.
2016. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom. Pontosan milyen formában teszi? A városszéli erdőből hazaviszi az elhullott állatok maradványait? :)
2016. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2016. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
azt hinném ő egy szekta tag az ideglelés filmből. XD befosnék de meghágnám a csajt minimum.
2016. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Jobban belegondolva, ha otthon lecsiszolja, és komplett csontvázakat állít össze profi módon belőlük, az tök király. De ha oltárt épít nekik és imádkozik hozzájuk, akkor a közelébe sem mennék többet. :D
2016. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám semmilyennek. Semmivel se különb a bélyeggyűjtésnél pl. Legalább van hobbid.
2016. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez csak egy dolog a sok közül. Ettől függetlenül még tökre bejöhet a lány. :)
2016. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!