Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha az első randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha az első randin a férfi apropózna, hogy az anyukája milyen jól főz, és reméli hogy ti is ugyanilyen pozitív tulajdonsággal rendelkeztek, mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Sztem, ha vki tud főzni, az pozitív tulajdonság, ha nő az illető, ha férfi.

Férfiak között dolgozom, ha tudnátok milyen finom kajákat tudnak röttyinteni a szolgálati idő alatt... :D

És vegyes korosztály, 20-60-ig, de ma már tényleg nem nemhez kötött, felesleges a berzengetés, h menjen mama hotelezni, meg hasonló...

2019. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Megmondanàm, h nagyapàm 10 gyereket nemzett, úgyh remélem, ő is jól teljesít majd.
2019. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
62% Én értem mit írsz, és igazad van, csak ez kb. olyan mintha azt mondanám "apám kiválóan csinált ezt meg ezt, remélem te is képes vagy erre vagy így csinálod".
2019. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Na igen #76%, igazad van... sőt... most olvasom a kérdést és azt írja a kérdező, h az első! randin... miii? :DD Basszus, az értelmező olvasás sem az erősségem. Vissza az egész: én meg remélem, hogy ő is olyan bátor, mint az édesapám. :) Most nem írnám le a foglalkozását, de tuti összehugyozná magát pár szituban, szal, ha igen, akkor utána nyilatkozom. :))
2019. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor téged is megtaníthatott főzni, csinálhatjuk felváltva."
2019. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy apám mennyire jól vágja télen a tűzifát és remélem ő hasonlóan tehetséges ebben!
2019. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a mama olyan jól főz, nekem nem is kell, főzhet rám is." :-D

Ezek után valószínűleg az úriember nem akarna többé találkozni velem. :-)

Megfőzök magamra, de nem leszek sem pótmamája sem szakácsnője, sem egyéb cselédje egy férfinak.

2019. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, ez nem jó tulajdonság, ez egy készség, amiben persze én is remélem, hogy ő felér. Elvégre az ő anyukája.

Nekem szakács az egyik felmenőm, és sose lennék annyira primití, hogy ezt a oészséget a másiktól reméljem, mintsem h én adjam meg... Ez milyen... butaság már..

2019. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!