Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok számotokra pozitív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra pozitív, negatív vagy semleges, ha egy férfi neoliberális?

Figyelt kérdés

A neoliberalizmus alapelve, hogy az emberek jólétét a legbiztosabban az egyéni tehetségek felszabadításával, a magántulajdon mindenhatóságával, és a korlátlanul szabad piaccal érhetjük el.

Nekem ez meggyőződésem, hogy a jól működő társadalom alapja a liberális gazdaságpolitika, amely a tehetséget jutalmazza. A magántulajdon, a családi vagyon pedig szent, amibe az állam nem kontárkodhat bele.


2017. nov. 5. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ettől máris nedves lettem >.<
2017. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon fontos szempont. Fent vagyok társkeresőn, és így fogalmaztam meg a bemutatkozóm első felét: "Határozott, ambíciózus, figyelmes, hűséges és neoliberális férfit keresek." :D
2017. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Látom gőzöd nincs a neoliberalizmusról. :D

Akkor olvasgass és rájössz, hogy az általad írottaknak pont az ellenkezője:


A neoliberalizmus a gazdasági liberalizmus egyik változata. Követői nem feltétlenül liberálisak.

Ideológiája szerint mindent a piacra kell bízni, mert a gazdasági, és társadalmi bajok legfőbb gyökere a [piac]? folyamataiba való állami és civil (szakszervezeti, környezetvédelmi, stb.) beavatkozás lehetősége.


A [szabad verseny]? fontosságára hivatkozva támadja a szociális, vagy jóléti intézkedéseket, melyek felesleges keretek közé kényszerítik a [munkáltató]?kat és a [munkavállaló]?kat egyaránt.

Kritikusai szerint a neoliberalisták túl sokat várnak a piacoktól és a pénztől, mert úgy gondolják, hogy a piaci mechanizmusok - a piac szerplőinek természetéből fakadó önzésüknek, és az az által megtermelt javadalmaknak köszönhetően - önkéntelenül is elvezetnek a társadalom és a gazdaság felemelkedéséhez. Éppen ezért politikai és ideológiai alapon támogatja, védi és képviseli a mai társadalom gazdag rétegeit.

A neoliberalizmus a 70-es évek óta folyó [globalizáció]? kétségtelen pozitív hatásaival szemben egyes vélemények szerint kizárólag a centrum gazdagjainak az érdekeit szolgálja.

[link]

2017. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthon ne politizáljon, arra ott a kocsma!
2017. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel közgazdász vagyok legszivesebben visszaadnám a diplomámat ez után a pár sor után...

Ettől eltekintve meg taszítanak az ilyen "próféták". Aki mondja, mondja de semmit nem csinál.

2017. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pedig ugyanazt írtam, csak a wikipédia kifejezetten kritikus szemszögből vizsgálja a neoliberalizmust, pedig nem egy ördögtől való dolog ez. Na persze az is igaz, hogy minden nézőpont kérdése.
2017. nov. 5. 20:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, főzni tudsz?

Mert az fontosabb!:)

2017. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én konzervatív liberális vagyok (legjobb példa a holland VVD), de még nem halottam lánytól, hogy Teee konzervatív liberális, teee csődőr... :)))


Viccet félretéve, persze mondjuk egy ha egy kormánytüntin jössz össze a lánnyal, akkor valóban pozitív, de szerintem normális keretek között történő társ/párkeresésben azért ne legyen ennyire prioritást élvező a politikai/ideológia eszmék által való bedobozolása a másiknak. Van egy rakás tényező >szerintem< ami többet, jobban számít! :)

2017. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Sok nő igent mondana erre, mármint a szabadság és a Soros által folytatott agymosóhadjáratra, de valójában azt szeretik, ha egy férfi elkapja őket és nőként kezeli őket. A liberó elvekbe ezek nem férnek bele, mert a nők egyenjogúbbak mint a férfiak, ez pedig ellentmondás lenne ugyebár.

Viszont hiába mosták ki az agyukat, ettől még az ösztönöket nem lehet átverni. A nők ugyan úgy a hatalmat és az alfát keresik. Az alfa pedig, magas, izmos, jóképű, gazdag és intelligens.

2017. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amíg nem valami szélsőséges csőlátású retek, addig nem zavar, hogy mit gondol. Nem vagyok egy nagy "cselekedjünkmindekiért" ember, hogy őszinte legyek, azon kívül, hogy néha kiakadok az emberek logikátlanságán, nem különösebben ástam bele magam a politikába, mert csak felbosszant. Nem hiszem, hogy erről valaha többet fogunk társalogni 1-2 óránál, szóval inkább semleges lenne. Szimpatikus maga a felfogás, csak... Hogy jön ez a kapcsolatunkba?
2017. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!