Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy csaj. H...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy csaj. H kezdeményezhetnek? 20f

Figyelt kérdés
Először is nem vagyok szégyellős vagy ilyesmi,van csajon egy hónapja de nem lényeg,ellenben van egy lány az egyetemen,egy evvel alattam jár,mar régóta le szeretnem szolitani...bennlakunk és egyszer a közös konyhán vmit segítettem neki és nagyon halas volt,azóta csak mosolyog néha mikor lat.gondoltam arra h leszólítsam a liftben de soha n kapom úgy el h négyszemközt,az pedig hülyén jön ki h csak úgy odamegyek hozza és elkérem a számat vagy elhívom valahova,nem?h közelítsek h ne tűnjek balféknek se meg h egyáltalán vhogy kapcsolatba kerüljek vele???
2010. júl. 17. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van csajod akkor minek nyomulsz még másikra is?

Paraszt...

2010. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, egyébként meg odamész hozzá és elhívod valahová ennyire egyszerű. Ha ilyen tapló vagy hogy csajod mellett még másik is kell legalább tökös lehetnél annyira h odamész ahhoz aki tetszik
2010. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez a csajjal nem komoly...ezzel o is igy van es nem most akarnek nyomulni mert vakacio ...csak majd ha beindul a suli
2010. júl. 17. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
nagy low vagy te, még a csajod mellett is csajozni akarsz.
2010. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
feltettem egy kérdést és varnék rá egy értelmes választ nem bíráskodásokat!!!
2010. júl. 17. 09:54
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudtam h ide csak tökéletes emberek járnak
2010. júl. 17. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami csaj rádragadt és szo szerint felszedett téged, és te most nagymenőnek érzed magad, s ugy gondolod hogy most már te is nagyfiu vagy s megfogod csalni és másokkal ismerkedsz, de nem itt kezdődik a nagyfiuság barátom, hanem ott hogy valaki baratnőt szerez önerőből és van bátorsága lányokhoz hozzászolni és ismerkedni bármilyen körülmények között de ezek mellett nem csalja meg a barátnőjét, hanem kitart mellette 20/F
2010. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!