Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de nem ismerem, hogyan kezdeményezhetnék?

Figyelt kérdés

Éppen beszélgettem facebook-on egy haverommal, amikor kidobta a kit ismerhetek részben. Hát beszartam, Ő a legeslegszebb lány akit valaha láttam, egyszerűen másra se tudok gondolni, csak rá...álmaim nője, és nem egy ilyen "felkapott csaj", hanem cuki, bájos, kedvesnek tűnik.

Hogyan ismerhetném meg? Nem nézek ki rosszul, de nem tudok csajozni, nincs elég önbizalmam...


2011. okt. 24. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
őszintén? sehogy...
2011. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah a lényeg: alattam jár az egyetemen egy évfolyammal...
2011. okt. 24. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
És te már egyetemista vagy? Értelmi szinted alapján olyan 16-nak hittelek volna.
2011. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ne foglalkozz velük.Amúgy szerintem írjál rá,vagy jelöld be,és írj neki.
2011. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Írtam volna normálisan is alapból a kérdésedre, de mivel látom, hogy fakkbukk függö vagy, ezért nem teszem.
2011. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet. Ha nem akar veled ismerkedni akkor nem fog sehogy se. Írj rá egy normális levelet és megtudod akar-e ismerkedni. Csak legyen normális az a levél.
2011. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne jelöld be! Attól frászt kapnak a lányok! Amíg nem ismered addig ne jelölgess senkit se. Írj!
2011. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad van,én is n vagyok,bár ismeretlenül senki sem örül,ha bejelölik,inkább csak írj rá.
2011. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!