Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 50 kiló vasággyal lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 kiló vasággyal lányok! Előfordul, hogy bejön nektek egy mackósabb alkatú pasi?

Figyelt kérdés
Hány kilók vagytok és hány kiló volt a legmackósabb barátotok vagy aki tetszett?

2019. okt. 25. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
47 kiló vagyok, ha a vaságyat nem számítjuk :D Nem fordult még ilyen elő, és szerintem nem is fog. 22/L
2019. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

#1

Milyen magas vagy?

2019. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
162 cm.
2019. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Voltam 50kg alatt, én akkor sovány voltam, most 50-52kg-mal elégedett vagyok.

Soha nem vonzódtam mackós pasikhoz. Apám és öcsém sem túlsúlyosak, és én is nehezen jöttem fel 50kg-ig. A túlsúlyban rengeteg problémát, egészségügyi kockázatot látok, anyám érintett, tehát közelről ismerem a problémát. Ezen kívül aktív életet élek és őszintén szólva a legtöbb túlsúlyos ismerősöm nem ilyen. Egy srácot tudok netről, aki nagyon túlsúlyos és aktív életet él, de ő le akar fogyni.

2019. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Be. 190/110 vagyok, sportolok rendszeresen, kis pocim van csak tényleg és rendre 50 kg körüli nőket tömök. 🙂
2019. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
én igaz 54 kiló vagyok, de szerintem a 177cm miatt talán számítok..és nem jönnek be, tudom, hogy én is túl vékony vagyok, de akkor inkább a pasim is legyen vékony, a macis alkat nem vonzó...
2019. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nagyon ritka. Hidd el, aki nem dagadt és az arca is "rendben van", és PUNCIJA IS VAN, az válogat, mint állat. Nekem jó testem van (az egészséges testtömegű, fiatal hölgyek szerint) és azért hozzám sem jönnek oda kezdeményezni.
2019. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Én 158 centi vagyok, 46-48 kiló. A barátom 180 centi magas, és 90-95 kg. Szóval elég maci, na, de imádom!!!:)))

Azt hittem, hogy a vékony srácok jönnek be - a kocka has, a kigyúrtság mindig is taszított. Anyám piszkált is, hogy mindig "szúnyogokkal" randiztam, pedig ez nem volt tudatos :D Aztán ráeszméltem, hogy hogyha a külsőségeket nézzük, az alkatra nézve egy "kikötésem" van, és az a természetből adódó széles váll-keskeny csípő kombó. Én magam pici létemre viszonylag széles vagyok, talán a csontozatom, a fene tudja. Szóval ez valami mély biológiai vágy lehet a kiegyenlítésre:D


Ami megfogott a barátomban, hogy iszonyú jó humora van, egy arany ember, nagyon magas az érzelmi intelligenciája, és ugyanolyan értékrenddel rendelkezünk. És nem mellesleg baromi jóképű :D Meg hát nagyon ad az illatára, az öltözködése pedig rohadt jó. :D


Úgyhogy nekem mondhatni nem számít ez annyira, sokkal fontosabb az arc, a stílus, a személyiség. Egyáltalán nem néz ki igénytelenül, hogy nagyobb a pocakja, sőt, neki szerintem nagyon jól áll, és iszonyú jó hozzábújni! ^^


22/L

2019. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!